O2 e-learningové videá

Jeden z ďalších vydarených projektov, kedy sme opäť tvorili vzdelávaciu animovanú infografiku a e-learningové videá. To všetko pre jednu z najvýznamnejších spoločností v telekomunikačných službách – O2 Slovakia.

Keďže je spoločnosť O2 Slovakia korporátna firma, má pod sebou nesmierne veľký počet zamestnancov, ktorí potrebujú pravidelné školenia. Niekedy sa to časovo nedá zaobstarať pre každého individuálne školenie. Práve vtedy spoločnosti využívajú efektívne e-learningové videá, ktoré zabezpečia veľmi rýchlu a efektívnu výuku, ktorú vie spoločnosť recyklovať pri xy zamestnancoch. 

mlv.sk-pohyblive-obrazky-obalka-infografika-e-learningove-videa

Vyškoliť svojich interných zamestnancov k dobrej spolupráci s ľuďmi, nie je ľahká úloha. Zároveň im vysvetliť informácie, ktoré majú posúvať ďalej svojim zákazníkom, bola výzva. Podarilo sa to aj vďaka nášmu štúdiu, v ktorom sme pripravili celé lekcie prezentácií k ľahšiemu pochopeniu ponúkaných produktov spoločnosti O2. Zároveň sme vytvorili animované videá demonštrujúce konkrétne situácie pre úplné porozumenie problematiky.

Vytvoríme vám animované video?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk