Foto 2018-12-04T16:20:09+00:00
Profesionálne fotenie Bratislava

Skúsenosti nášho eventového fotografa hovoria za všetko

Nafotíme všetky momenty, ktoré si chcete uchovať v pamäti: eventy, športové, kultúrne akcie, VIP večierky, portréty,.. 

Vašich klientov či zamestnancov potešíme aj tlačením fotiek priamo na evente kvalitnou technikou značky Canon, s ktorou už roky pracujeme.

Na eventy sme pripravení interiérovým aj exteriérovým riešením nášho stánku, v ktorom máme k dispozícii aj fotostenu. Máte konkrétnu predstavu? Fotostenu vám vyrobíme na mieru a dokonca aj rekvizity, ktoré na vašom evente nesmú chýbať a sú súčasťou každej podarenej, usmiatej a crazy fotky.

Žiaden smartfón vám nedá to, čo náš profesionálny fotograf. A žiadna fotobúdka nenahradí profesionálne fotenie.

kontaktujte nás
NAŠA PRÁCA

Neštandardné zadanie?

Hľadáte agentúru, ktorá sa nezľakne vašej požiadavky a zároveň si nenájdete v maili kalkuláciu, ktorá by zaplatila štyrom Bali na mesiac? Práve ste ju našli! Každé neštandardné zadanie je pre nás výzvou, do ktorej sa vrháme s kopou entuziazmu a profesionálnym prístupom.

Náročný klient?

Potrebujete sa poradiť, nasmerovať, poprípade pomôcť s vaším nápadom? Máte vysoké nároky? Tak to má byť a na to sme tu – plní riešení pre vaše kampane a kreatívnych myšlienok pre zvýšenie povedomia o vašej značke alebo predaja vášho produktu či služby.

Včera bolo neskoro?

Ostáva vám posledný týždeň na realizáciu alebo odovzdanie projektu? Žiadny strach, na stresové situácie sme veľmi dobre adaptovaní. Nič nás nezastaví pred dokončením vášho zadania. Aj vy máte právo byť pod stresom a my ho v pohode odfiltrujeme.

ČO TOČÍME?

Showreel

ČO ANIMUJEME?

SHOWREEL
mlv.sk-tvorba-grafiky-obrazok-robot-png

Sme tu, aby sme podporili Vaše podnikanie!

Prostredníctvom kreatívnych nápadov, nových myšlienok a správneho riešenia.

 

Poďme do toho!