Potrebujete eventového fotografa?

Kontaktujte nás.

Profesionálne fotenie Bratislava

Eventový fotograf | Profesionálne foto služby 

Skúsenosti nášho eventového fotografa hovoria za všetko

Náš fotograf na eventoch nafotí akékoľvek momenty, ktoré si chcete uchovať v pamäti: športové, festivaly, konferencie, kultúrne akcie, VIP večierky, portréty,.. 

Vašich klientov či zamestnancov potešíme aj tlačením fotiek priamo na evente kvalitnou technikou značky Canon, s ktorou už roky pracujeme, a ktorú má náš eventový fotograf v malíčku.

Na eventy sme pripravení interiérovým aj exteriérovým riešením nášho stánku, v ktorom máme k dispozícii aj fotostenu. Máte konkrétnu predstavu? Fotostenu vám vyrobíme na mieru a dokonca aj rekvizity, ktoré na vašom evente nesmú chýbať a sú súčasťou každej podarenej, usmiatej a crazy fotky, ktorú vám náš eventový fotograf rád pomôže doladiť.

Žiaden smartfón vám nedá to, čo náš profesionálny eventový fotograf. A žiadna fotobúdka nenahradí profesionálne fotenie.

kontaktujte nás
NAŠA PRÁCA

Neštandardné zadanie?

Hľadáte agentúru, ktorá sa nezľakne vašej požiadavky a zároveň si nenájdete v maili kalkuláciu, ktorá by zaplatila štyrom Bali na mesiac? Práve ste ju našli! Každé neštandardné zadanie je pre nás výzvou, do ktorej sa vrháme s kopou entuziazmu a profesionálnym prístupom.

Náročný klient?

Potrebujete sa poradiť, nasmerovať, poprípade pomôcť s vaším nápadom? Máte vysoké nároky? Tak to má byť a na to sme tu – plní riešení pre vaše kampane a kreatívnych myšlienok pre zvýšenie povedomia o vašej značke alebo predaja vášho produktu či služby.

Včera bolo neskoro?

Ostáva vám posledný týždeň na realizáciu alebo odovzdanie projektu? Žiadny strach, na stresové situácie sme veľmi dobre adaptovaní. Nič nás nezastaví pred dokončením vášho zadania. Aj vy máte právo byť pod stresom a my ho v pohode odfiltrujeme.

ČO TOČÍME?

Showreel

ČO ANIMUJEME?

SHOWREEL

FOTOGRAF PRE KAŽDÝ BIZNIS

Poďme do toho!