Potrebujete livestream?

Zabezpečíme pre vás online event od tvorby videí a animácií až po video réžiu a streaming.

NAPÍŠTE NÁM

Pripravujete videostream?

Zabezpečíme pre vás livestream z podujatí, konferencií, prednášok, diskusií, workshopov, športových či adrenalínových akcií, skrátka z akéhokoľvek eventu alebo firemnej akcie, kde je dostupný internet. Disponujeme silným technickým zázemím a viac ako 10-timi rokmi praxe v oblasti videostreamingu v tých najextrémnejších podmienkach. Vysielame aj z našich špecializovaných live stream štúdií. Vhodne rozostavené statické kamery, filmársky žeriav alebo jazda dodajú vášmu živému video prenosu alebo online eventu nezabudnuteľný rozmer. Veľkoplošné LED obrazovky na pódiu ukážu show, koncert alebo konferenciu v tom najlepšom svetle. Green screen štúdio taktiež ponúka široké možnosti využitia virtuálneho štúdia, prezentácie spíkrov a animácie na mieru. Pri organizovaní online video prenosov sa na nás môžete spoľahnúť! 

Zabezpečujeme ONLINE:

MLV videostream konferencie

VIDEO KONFERENCIE

MLV videostream školenia

ŠKOLENIA

MLV Videosteram Športové prenosy

ŠPORTOVÉ PRENOSY

MLV Videostream firemné večierky

FIREMNÉ VEČIERKY

MLV Videostream Festivaly / koncerty

FESTIVALY / KONCERTY

MLV Videostream telemost

TELEMOSTY

MLV Videostream Virtuálna realita

ROZŠÍRENÁ REALITA

MLV Videostream Šifrované prenosy

ŠIFROVANÉ PRENOSY

Naši kameramani a video technici vám dokážu zabezpečiť profesionálny videostreaming a vysielanie živých eventov na akúkoľvek platformu aj s potrebným zabezpečením. Zasadnutie obecného zastupiteľstva, hlasovanie o VZN, predvolebné diskusie naživo, video streaming pre obce, mestá a kraje – toto všetko občania radi uvidia online. Prístup vieme ošetriť heslom prípadne videostreaming ponúknuť online širokej verejnosti. Vašu akciu vo forme online eventu tak uvidia aj tí, ktorí sa jej priamo zúčastniť nemôžu. 

Videostreaming online eventov

Video prenos vieme zabezpečiť na váš existujúci YouTube kanál alebo pre vás vytvoríme samostatný kanál len pre tento účel. Vďaka tomu váš live stream môžu uvidieť tisíce ľudí, alebo len tí, ktorým ho sprístupníte. Video prenos online eventov prostredníctvom Facebooku je dnes tiež veľmi používaným propagačným nástrojom firiem, ideálnym pre vašich fanúšikov. V dnešnej dobe vlogerov a influencerov je potrebné byť stále online a komunikovať nielen na sociálnych sieťach. Máte obsah, ktorý chcete pustiť do sveta a nestačí vám YouTube kanál alebo Facebook? Naše služby live streamu a online video prenosov sú tu pre vás! Online distribúciu videa vám zabezpečíme aj prostredníctvom Vimea alebo online platformy na mieru. Pre váš live stream vyrobíme webstránku online eventu s programom, fotkami spíkrov a predajom vstupeniek. Celý stream tak vaši diváci môžu sledovať priamo na online platforme.

Virtuálne LED štúdio

To najlepšie, čo vám v dnešnej dobe môže trh ponúknuť, je virtuálne LED štúdio. Tri na seba navzájom kolmé LED steny vytvoria dokonalú ilúziu priestoru, kde sa môžete ľubovoľne pohybovať s kamerami a využivať jazdu alebo kamerový žeriav. Na každú zo stien pre vás naša video produkcia vyrobí animácie a video obsah. Vaša konferencia alebo online event tak bude prebiehať v unikátnom online priestore. Virtuálne štúdio je samozrejme možné pripraviť aj na green screen kľúčovanie. Vtedy je nevyhnuté rezervovať si na vymodelovanie 3D online štúdia dostatok času a samozrejme aj na kamerové skúšky s moderátormi. V štúdiu vybavenom veľkoplošnou konkávnou LED obrazovkou naberie každý online event ten správny rozmer.

Bezdrôtové prenosy

Pri bezdrôtových živých prenosoch kameraman nie je limitovaný v pohybe a prinesie tie najlepšie detaily prakticky v akýchkoľvek priestoroch – v interiéri aj v exteriéri. Z každej akcie vám na požiadanie zostriháme aftermovie alebo vyrobíme krátke efektné video s animovanou grafikou.

Potrebujete vedieť cenu za live streaming?

Zavolajte nám alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk

  Naše skúsenosti s video prenosmi

  Vysielania eventov na internete siahajú od livestreamingu zo športových podujatí, videostreamingu parkúrových pretekov, krasokorčuliarskych medzinárodných súťaží, lekárskych konferencií a operácií, prenosov firemných výsledkov a plánov do ďalších pobočiek – poisťovní a bánk, telekomunikačných operátorov a pod. až po livestreaming z podujatí, ako sú medzinárodné konferencie firiem s vysokými bezpečnostnými štandardmi.

  Pravidelne zabezpečujeme živé prenosy z podujatí na LED obrazovky – ideálne riešenie pre koncerty, konferencie, firemné večierky a akcie pre väčšie priestory. Z našej profesionálnej video réžie vysielame okrem živých kamier aj vaše prezentácie alebo video vstupy – spoty, zvučky, animácie na mieru. Môžeme zabezpečiť simultánne vysielanie do viacerých jazykov vrátane titulkov a samostatného nahrávania zvuku. Z každého online eventu vám postriháme aftermovie. 

  Medzištátne telemosty, telekonferencie, summity spojazdníme a spojíme ľudí z rôznych krajín. Živým prenosom z podujatí ukážeme divákom všetko, čo je potrebné pre dokonalý zážitok z videostreamingu vysielaného online alebo na LEDkách. Čo nejde WiFi technológiou, to nakáblujeme. Naši kameramani sú vám k dispozícii aj na skúškach, kde máte možnosť výroby časozberov ideálnych pre zachytenie making of.

  Potrebujete niečo navyše?

  Obsah na LED / projekciu
  animované video s atraktívnym zvukovým podmazom, točené dokrútky, …

  Videostreaming na LED alebo internet
  koncert, živý prenos prednášok, titulkovanie, obraz v obraze, …

  LED obrazovku
  inštaláciu a obsluhu veľkoplošnej LED obrazovky

  Projektory
  projekciu obrazu vo vysokom rozlíšení a obsluhu

  Ozvučenie
  inštaláciu kompletnej audio techniky a obsluhu

  NAŠA PRÁCA

  Napíšte nám:


   Súhlasím so spracúvaním osobných údajov pre účel marketingových aktivít pre spoločnost Mill Valley, s. r. o.