Potrebujete livestream?

NAPÍŠTE NÁM

PRIPRAVUJETE VIDEOSTREAM?

Z firemnej akcie? Lekárskej konferencie, školenia, behu alebo festivalu? Livestream z rôznych podujatí?

Zabezpečíme pre vás živý prenos z podujatí, konferencií, workshopov, športových či adrenalínových akcií, diskusií, skrátka z akéhokoľvek eventu alebo udalosti, kde je prístupný internet a potrebujete, aby ju videlo viac ľudí, ako len tí šťastlivci priamo na mieste. Disponujeme silným technickým zázemím a niekoľkými rokmi praxe v oblasti videostreamingu v tých najextrémnejších podmienkach. Žiaden živý prenos teda pre nás nie je problémom. Vhodne rozostavené statické kamery a niekoľko ďalších kamier v pohybe s kameramanmi vám na LED obrazovky prenesú to, čo vaši návštevníci vzadu nemôžu vidieť a dodajú vašej akcii nezabudnuteľný rozmer. Filmársky žeriav dokáže vášmu podujatiu dodať šťavu v podobe záberov z vtáčej perspektívy. Veľkoplošné LED steny na pódiu ukážu show alebo koncert aj tomu najvzdialenejšiemu divákovi.

PRINÁŠAME NAŽIVO:

MLV videostream konferencie

Konferencie

MLV videostream školenia

Školenia

MLV Videosteram Športové prenosy

Športové prenosy

MLV Videostream firemné večierky

Firemné večierky

MLV Videostream Festivaly / koncerty

Festivaly / koncerty

MLV Videostream telemost

Telemosty

MLV Videostream Virtuálna realita

Rozšírená realita

MLV Videostream Šifrované prenosy

Šifrované prenosy

Naši kameramani a video technici vám tiež zaobstarajú videostreaming a teda vysielanie eventov na internete na akúkoľvek platformu aj s potrebným zabezpečením. Online distribúciu videa pre obce, mestá a kraje prostredníctvom Youtube, Facebooku alebo vašej platformy s playerom zabezpečíme vašim divákom vrátane grafiky, ktorú vám vyrobíme na vyplnenie prestávok. Pre zhliadnutie videostreaming spustíme samostatnú web stránku priamo s prehrávačom. Zasadnutie obecného zastupiteľstva, hlasovanie o VZN, predvolebná diskusia – toto všetko občania radi uvidia online. Prístup vieme ošetriť heslom prípadne videostreaming ponúknuť online celej verejnosti. Vašu akciu tak uvidia aj tí, ktorí sa jej priamo zúčastniť nemôžu.

Vysielanie eventov na internete – na YouTube kanál – váš alebo samostatne zriadený na tento účel – uvidia tisíce ľudí, alebo len tí, ktorým ho sprístupníte. Vysielanie eventov na internete s použitím Facebooku je dnes tiež veľmi využívaným propagačným nástrojom, ideálnym pre priamo vašich fanúšikov. V dnešnej dobe vloggerov a influencerov je potrebné byť stále online nielen na sociálnych sieťach. Máte kontent, ktorý chcete pustiť do sveta a nestačí vám Youtube kanál? Sme tu presne pre vás.

 mlv.sk-videostreaming-logo mlv.sk-videostreaming-logo mlv.sk-videostreaming-logo

BEZDRÔTOVÉ PRENOSY

Špecialitou sú bezdrôtové živé prenosy, kedy nie je kameraman limitovaný v pohybe a prinesie tie najlepšie detaily prakticky v akýchkoľvek priestoroch – v interiéroch aj v exteriéri. Vtedy sa stáva každý livestreamíng z podujatí takmer neobmedzeným.
Z každej akcie vám na požiadanie zostriháme aftermovie alebo vyrobíme krátke efektné video s animovanou grafikou a vaším logom.

Pripravíme vám cenovú ponuku?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk

NAPÍŠTE NÁM

NAŠE SKÚSENOSTI

siahajú od livestreamingu zo športových podujatí, videostreamingu parkúrových pretekov, krasokorčuliarskych medzinárodných súťaží, lekárskych konferencií a operácií, prenosov firemných výsledkov a plánov do ďalších pobočiek – poisťovní, telekomunikačných operátorov, vysielania eventov na internete a pod. až po livestreaming z podujatí, ako sú medzinárodné konferencie firiem s vysokými bezpečnostnými štandardmi.

Pravidelne zabezpečujeme živé prenosy z podujatí na LED obrazovky z našich mobilných kamier aj kamier na statívoch – ideálne riešenie pre koncerty, konferencie, firemné večierky a akcie pre väčšie priestory. Z našej profesionálnej video réžie pustíme okrem živých kamier aj vaše prezentácie alebo video vstupy – spoty, zvučky, animácie. Všetky kamery dokážeme zaznamenať a postrihať vám video – aftermovie z eventu alebo udalosti. Titulkovanie cudzojazyčných videí a samostatné nahrávanie zvuku je samozrejmé.

Medzištátne telemosty, telekonferencie, summity spojazdníme a spojíme ľudí z rôznych krajín. Živým prenosom z podujatí ukážeme divákom všetko, čo je potrebné pre dokonalý zážitok z videostreamingu vysielaného online alebo na LEDkách. Čo nejde WiFi technológiou, to nakáblujeme. Naši kameramani sú vám k dispozícii aj na skúškach, kde máte možnosť výroby časozberov ideálnych pre zachytenie making off.

Nebránime sa ani videostreamingu z pravidelnej rannej porady, keď sa nie všetci vaši kolegovia môžu zúčastniť.

Aké technické zabezpečenie na online prenos poskytujeme?

MLV Videostream LiveStream S

LiveStream S:

Hotové riešenie pre menší živý prenos. Prídeme priamo k vám s jednou kamerou, operátorom a zariadením na enkódovanie vysielania na Facebook, Youtube, Vimeo, Periscope alebo Twitter. Stačí keď nám na mieste vyzdielate internet s minimálnym pásmom odosielania 5Mbit/s. 

V cene 299 € bez DPH sú zahrnuté:

  • 2,5 hod živého vysielania + skúšky 1,5 hod pred akciou
  • neobmedzený počet sledovateľov
  • výjazd v rámci Bratislavy
  • jedna kamera s obsluhou
mlv.sk-livestream-vysielanie-na-zivo-krabica

LiveStream M:

Živý prenos pre menšie akcie, ktoré si vyžadujú kamerový strih z dvoch vstupov a profesionálnu video réžiu. Obsluhu zabezpečujú dvaja kameramani a video technik. Pre kvalitný videostreaming potrebujeme internet s minimálnym pásmom odosielania 5Mbit/s. Požiadajte o cenovú ponuku a nezáväzne si zarezervujte termín.

Pošlite nám vašu predstavu.

mlv.sk-livestream-vysielanie-na-zivo-krabica

LiveStream L:

Živý prenos pre väčšie akcie s vysokými požiadavkami na spracovanie. Odporúčame minimálne štyri kamery s obsluhou, prípadne kamerový žeriav. Do video réžie vieme pridať mediálny server s obsahom vytvoreným na mieru alebo priamo od klienta ako napríklad PowerPoint prezentácie, obrázky alebo videá. Živý prenos automaticky nahrávame z video réžie, prípadne vieme po akcii spraviť krátky zostrih z kamier. Prenos môže byť verejný pre neobmedzené publikum alebo zašifrovaný pokiaľ ide o chránený obsah.

Pošlite nám vašu predstavu.

mlv.sk-livestream-vysielanie-na-zivo-krabica

LiveStream MIX IT:

Potrebujete netradičné riešenie živého prenosu či už z pohľadu lokality alebo veľkosti akcie? Namixujeme počet kamier, obsluhu, média servery a ostatnú techniku presne podľa požiadaviek. Nemáte v mieste konania internet? Zabezpečíme ho cez operátorov prostredníctvom 4G sieti alebo využijeme satelitné pripojenie. Zorganizujte si s nami termín konzultácie a navrhneme čo najlepšie riešenie.

Pošlite nám vašu predstavu a čas stretnutia.

Potrebujete viac informácií?
Pozrite si naše ďalšie videostream riešenia.

Livestream produkty

POTREBUJETE NIEČO NAVYŠE?

Obsah na LED / projekciu
animované video s hudbou alebo voiceoverom, točené dokrútky, …

Postprodukciu
export prednášok, titulkovanie, obraz v obraze, zostrih, …

LED obrazovku
inštaláciu a obsluhu veľkoplošnej LED obrazovky

Projektory
projekciu obrazu vo vysokom rozlíšení a obsluhu

Ozvučenie
inštaláciu kompletnej audio techniky a obsluhu

NAŠA PRÁCA