Potrebujete natočiť video alebo urobiť livestream v profesionálnom štúdiu?

NAPÍŠTE NÁM

VEĽKOPLOŠNÁ PANORAMATICKÁ LED STENA S DOKONALÝM OBRAZOM

Štúdio na Račku

#studionaracku

Disponujeme vlastným, plne vybaveným LED #štúdiom #naRačku s kompletným mobiliárom, súčasťou ktorého je veľkoplošná panoramatická LED stena. Štúdio na Račku poskytuje priestor na tvorbu podujatí – od zabezpečenia vizuálu až po technickú vybavenosť. Maximálna kapacita priestoru je 70 ľudí.

Dôležitým prvkom je profesionálna technika – kamery (Blackmagic, Canon), mikrofóny (klopové, náhlavné, handky), štúdiové svetlá, čítačka, časomiera, prezentér aj náhľadové monitory. Obsluhu technického vybavenia, ako aj spustenie animácií, menoviek, jinglov, videí či ladenia zvuku riadia profesionáli z réžie.

Čo všetko vám vieme zabezpečiť v našom štúdiu?

– prípravu, realizáciu a vysielanie vášho online eventu, relácie, prezentácie výsledkov, webináru…
– natáčanie rozhovorov a diskusií, prezentácií, video vizitiek, moderátorských vstupov, launch produktu,..
– nahrávanie voice overov (spolupracujeme s profesionálnymi dabingovými hercami)
personálne zabezpečenie eventu (obsluha kamier, techniky a réžie, režisér, event manažér,..)
– kompletné technické zabezpečenie (zvuk, svetlá, kamery, video réžia, multi-kamerová strižňa, stream,..)

Oslovte svoje publikum novým štúdiom

Súčasťou Štúdia na Račku je kompletné technické a personálne vybavenie. Stačí len prísť a začat vysielať na vašu / našu platformu, YouTube, Facebook, LinkedIn alebo kľudne aj na všetky siete naraz. Ultra rýchly internet a záložné riešenie zabezpečí stream najvyššej kvality. Odovzdanie záznamu po evente je samozrejmosťou a po dohode môžeme postrihať z eventu aj krátke video alebo urobiť profesionálne fotografie. Zázemie pre speakrov je zabezpečene vo VIP miestnosti, kde sa môžu plnohodnotne pripravovať na svoju časť prezentácie, alebo občerstviť chutným cateringom.

Potrebujete viac miesta? Nie je problém.

Štúdio na Račku je plne prispôsobiteľné vaším projektom. Dokážeme pripraviť LED scénu na natáčanie o šírke až 12m a výške 3,5m, na ktorej sa dokonalo zmestí 6 – 8 ľudí v jednom momente. Všetko je podporené multikamerovým záznamom, do ktorého vieme pridať kamerovú jazdu, záber zo žeriava alebo využiť bezdrôtový steady cam. Vysoko lesklá podlaha dodá vášmu eventu hlbší rozmer a exkluzivitu.

Naše štúdio môžeme pre vás prerobiť aj na „obývačku“ a nasvietiť ju do celého spektra farebných odtieňov.

Mobiliár vhodný na rôzne typy online eventov

Súčasťou Štúdia na Račku je kompletný mobiliár a rôzne možnosti jeho využitia – môžete tak napríklad viesť vzdelávaciu prednášku za stand by stolíkom s využitím green screenu na prezentáciu alebo lifestylové rozhovory na sedačke s TV, a cítiť sa tak ako vo vlastnej obývačke. Štúdio je vhodné na rôzne typy eventov (vzdelávacie, lifestylové, firemné eventy, súčasťou ktorých môžu byť rozhovory, diskusie, súťaže, školenia..) Okrem speakrov v štúdiu môžeme ďalších pripojiť aj online cez telemost.

Projekcia alebo green screen

Ponúkame možnosť využiť projekciu, pomocou ktorej sa môže premietať vaše logo (statické/animované), prípadne iný animovaný prvok alebo pozadie. Okrem projekcie môžete využiť aj green screen s vykľúčovaným pozadím, ktoré vám na mieru pripravíme.

Profesionálne technické zabezpečenie

V Štúdiu na Račku nemôže chýbať profesionálna technika ako kamery (Blackmagic /Canon), mikrofóny (klopové, náhlavné, handky), štúdiové svetlá, čítačka, časomiera, prezentér (kliker) a náhľadové monitory, ktoré môžete využiť ako náhľad na sledovanie sli.do otázok, prezentácie alebo telemostu.

Réžia v štúdiu na Račku

Z réžie vám prinášame celý stream tak, ako ho vidíte online. Celý proces spočíva v tom, že naberáme zábery zo všetkých kamier, striháme medzi kamerami, púšťame animácie, menovky, jingle, videá, ladíme zvuk, portujeme speakrov, pripájame speakrov, ktorí nám prednášajú z domu a dôsledne sledujeme scenár, ktorým sa riadime počas celého eventu.

Prečo s nami spolupracovať a kde nás môžete nájsť?

Neposkytujeme iba prenájom štúdia, ale aj kompletné technické a personálne zabezpečenie vášho projektu a výrobu animovaných a točených videí do vašich online eventov. Ako jedna z mála spoločností poskytujeme inhouse kompletné zastrešenie služieb ako nahrávanie prednášok, tvorba videa, live stream, animovaná grafika, zvučky,.. Viac si o našich projektoch môžete prečítať v našom portfóliu. Sídlime priamo v centre mesta, na adrese Račianska 22/A.

Booknite si Štúdio na Račku už dnes!

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk

  Potrebujete niečo navyše?

  Obsah na LED / projekciu
  animované video s atraktívnym zvukovým podmazom, točené dokrútky, …

  Videostreaming na LED alebo internet
  koncert, živý prenos prednášok, titulkovanie, obraz v obraze, …

  LED obrazovku
  inštaláciu a obsluhu veľkoplošnej LED obrazovky

  Projektory
  projekciu obrazu vo vysokom rozlíšení a obsluhu

  Ozvučenie
  inštaláciu kompletnej audio techniky a obsluhu

  NAŠA PRÁCA

  Napíšte nám:


   Súhlasím so spracúvaním osobných údajov pre účel marketingových aktivít pre spoločnost Mill Valley, s. r. o.