Potrebujete video?

Kontaktujte nás.

SHOWREEL
tvorba a strih videa

Ako na tvorbu videa?

Potrebujete vzkriesiť váš Youtube kanál, vyrobiť nový TV spot či reklamu alebo sponzorský odkaz? Ste tu správne. Náš tím profesionálnych kameramanov natočí a postrihá prakticky čokoľvek. Vlastníme široké technické zázemie, preto máte prakticky neobmedzené možnosti. Ak potrebujete kľúčovať pozadie, sme tu pre vás. Vyrobíme vám videologo, zvučku či úvodnú animáciu k relácii.

Vlastníte výrobu a chcete ukázať ľuďom benefity vašich produktov? Vyrobíme vám „how it’s made” video priamo z vašej „kuchyne“ a hneď budete vašim zákazníkom bližšie a vášmu produktu budú oveľa viac dôverovať.

kontaktujte nás
NAŠA PRÁCA
kontaktujte nás
NAŠA PRÁCA

Pri spracovávaní videa používame originálne softvéry, v prípade potreby nakupujeme templaty a neúčtujeme zákazníkom náročnú výrobu efektov.

Minútové video povie v dnešnej digitálnej dobe influencerov a vloggerov najviac. Využite naše video a postprodukčné služby na: produkt, službu, konferenciu, firemný večierok, športové, kultúrne, VIP akcie, video marketing, videokonferencie, TV spoty, festivaly,…

Dostaňte svoju značku medzi ľudí a urobte z nich vašich spokojných zákazníkov.

Neštandardné zadanie?

Hľadáte agentúru, ktorá sa nezľakne vašej požiadavky a zároveň si nenájdete v maili kalkuláciu, ktorá by zaplatila štyrom Bali na mesiac? Práve ste ju našli! Každé neštandardné zadanie je pre nás výzvou, do ktorej sa vrháme s kopou entuziazmu a profesionálnym prístupom.

Náročný klient?

Potrebujete sa poradiť, nasmerovať, poprípade pomôcť s vaším nápadom? Máte vysoké nároky? Tak to má byť a na to sme tu – plní riešení pre vaše kampane a kreatívnych myšlienok pre zvýšenie povedomia o vašej značke alebo predaja vášho produktu či služby.

Včera bolo neskoro?

Ostáva vám posledný týždeň na realizáciu alebo odovzdanie projektu? Žiadny strach, na stresové situácie sme veľmi dobre adaptovaní. Nič nás nezastaví pred dokončením vášho zadania. Aj vy máte právo byť pod stresom a my ho v pohode odfiltrujeme.

ČO TOČÍME?

Showreel

ČO ANIMUJEME?

SHOWREEL
mlv.sk-tvorba-animacie-obrazok-robot-png

VIDEO PRE KAŽDÝ BIZNIS

Poďme do toho!