Zabezpečíme vám profesionálnu tvorbu videa?

NAPÍŠTE NÁM
SHOWREEL

Tvorba videa na mieru

Tvorba produktového videa je kľúčom k úspešnému marketingu každého produktu. Video reklama dnes hýbe svetom a my ju pre vás s našou video produkciou radi vyrobíme.

Organizujete akcie, z ktorých potrebujete natočiť krátke video / aftermovie? Alebo robíte akcie pravidelne a potrebujete trailer na tú ďalšiu? Vyrábate aplikáciu, ktorá ešte nie je dokončená a potrebujete ukázať vašim sponzorom či investorom promo video? Zháňate peniaze na startup, ale zatiaľ je to len myšlienka? Určite potrebujete teaser pre investora. Augmented reality je čoraz populárnejší marketingový nástroj, ako v priestore ukázať niečo, čo by inak bolo nemožné alebo príliš finančne náročné.

MLV videoprodukcia tvorba videa promo video

Čo všetko používame pri tvorbe videa?

Pri tvorbe videa používame originálne softvéry. Každý kúpený video template šetrí našim klientom peniaze za náročnú výrobu efektov. Minútové video povie v dnešnej digitálnej dobe influencerov a vloggerov najviac. Využite našu video produkciu a postprodukčné služby na  produktové video, sociálne siete, video marketing, video konferencie alebo TV spoty.

Dostaňte svoju značku medzi ľudí a urobte z nich vašich spokojných zákazníkov.

ČO VŠETKO DOKÁŽEME VYROBIŤ?

Teaser, produktové video, trailer, aftermovie, promo video, krátky film, natočíme video vizitky, výrobný postup – populárne how it’s made, prípadne explainer. Potrebujete záznam z rokovania, či zasadnutia alebo časozber zo stavby scény? Obchodných partnerov by tiež potešil zostrih z firemného večierka prípadne konferencie. Akékoľvek online video vašu značku posunie vždy ďalej. Napíšte nám a my vám pripravíme kreatívu.

MLV promo video vizitka

Video vizitka

MLV promo video explainer

Explainer

MLV promo Produktové video

Produktové video

MLV promo video Firemný večierok

Firemný večierok

Tvorba videa pre každý biznis

Potrebujete vzkriesiť váš YouTube kanál, vyrobiť nový TV spot či reklamu alebo sponzorský odkaz? Ste tu správne. S naším tímom profesionálnych kameramanov natočíme a postriháme prakticky čokoľvek. Disponujeme silným technickým zázemím, preto máte prakticky neobmedzené možnosti. Ak potrebujete kľúčovať pozadie, sme tu pre vás s naším green screenom. Vyrobíme vám video logo, zvučku či úvodnú animáciu k relácii. Vlastníte výrobu a chcete ukázať ľuďom benefity vašich produktov? Vyrobíme vám „how it’s made” video priamo z vašej „kuchyne“. Vďaka nemu budete vašim zákazníkom bližšie a vášmu produktu budú oveľa viac dôverovať. Tvorba promo videa u nás prebieha od kreatívy cez scenár až po samotnú videoprodukciu, nakrúcanie, strih, postprodukciu, color grading a keď treba aj titulkovanie alebo voice over. Animácie osviežia každé promo video, preto ich radi pridávame v rámci postprodukcie videa. Naši ilustrátori na mieru dokreslia do videa presne to, čo potrebujete. Video tak bude zaujímavejšie pre vašich zákazníkov. Ak máte zábery už natočené, prípadne hotové video, úprava videa pre nás nie je žiadny problém. Editovanie videa z vášho zdrojového súboru je tiež možné urobiť podľa vašich požiadaviek.

Pripravíme vám cenovú ponuku na tvorbu videa?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk

NAŠE SKÚSENOSTI

siahajú od inštruktážnych videí pre weby a rôzne produkty cez klasické produktové videá, 3D produktové videá ešte nevyrobených prototypov, videá, ako sa používa aplikácia a čo všetko dokáže, aj keď ešte nie je dokončená cez natáčania prezentácie áut na okruhu a v teréne, výroby TV spotov až po výrobu augmented reality do okuliarov alebo jej vysielanie s kľúčovaným pozadím.

POTREBUJETE NIEČO NAVYŠE?

Videá na LED obrazovky
animované video s hudbou alebo voice overom, točené dokrútky…

Videostreaming
živý prenos prednášok, diskusií, online konferencií…

LED obrazovky
inštaláciu a obsluhu veľkoplošnej LED obrazovky

Projektory
projekciu obrazu vo vysokom rozlíšení a obsluhu

Ozvučenie a osvetlenie
inštaláciu kompletnej svetelnej a audio techniky s obsluhou

NAŠA PRÁCA