Zabezpečíme vám profesionálnu tvorbu videa?

NAPÍŠTE NÁM
SHOWREEL

Tvorba videa na mieru

Máte produkt, ktorý potrebuje marketing? Tvorba videa, ktoré vyjde z dielne MLV je zaručeným úspechom. Organizujete akcie, z ktorých potrebujete natočiť krátke video / after movie? Alebo robíte akcie pravidelne a potrebujete vždy trailer na tú ďalšiu? Vyrábate aplikáciu, ktorá ešte nie je dokončená, ale vy potrebujete ukázať vašim sponzorom či investorom promo video? Zháňate peniaze na start up, ale zatiaľ je to len myšlienka? Augmented reality je čoraz populárnejší spôsob, ako v priestore ukázať niečo, čo by inak bolo nemožné alebo príliš finančne náročné a vy určite potrebujete teaser pre investora. Tvorba videa alebo inak povedané video reklama skrátka dnes hýbe svetom a my ju pre vás s našou video produkciou radi vyrobíme.

Čo všetko používame pri tvorbe videa?

Pri tvorbe videa používame originálne softvéry, v prípade potreby nakupujeme templaty a neúčtujeme zákazníkom náročnú výrobu efektov. Minútové video povie v dnešnej digitálnej dobe influencerov a vloggerov najviac. Využite našu tvorbu videa a postprodukčné služby na: produkt, službu, konferenciu, firemný večierok, športové, kultúrne, VIP akcie, video marketing, videokonferencie, TV spoty, festivaly,…

Dostaňte svoju značku medzi ľudí a urobte z nich vašich spokojných zákazníkov.

Na riešenie týchto a celej kopy ďalších situácii sme tu my. Neviete si predstaviť ako prebieha tvorba videa, či finálne dotváranie promo videa? Zdá sa vám to komplikované? Radi sa s vami stretneme a uvidíte, ako jednoducho a rýchlo sa dá spracovať, čo potrebujete.

Čo všetko dokážeme vyrobiť?

Teaser, produktové video, trailer, aftermovie, promo video, krátky film, natočíme video vizitky, výrobný postup – populárne how it’s made, prípade explainer. Potrebujete záznam z rokovania, či zasadnutia alebo časozber zo stavby? Obchodných partnerov by tiež potešil zostrih z firemného večierka prípadne konferencie. Akékoľvek online video vašu značku posunie vždy ďalej. Napíšte nám a my vám pripravíme kreatívu.

MLV promo video vizitka

AFTERMOVIE

MLV promo video explainer

PRODUKTOVÉ VIDEO

MLV promo Produktové video

PROPAGAČNÉ VIDEO

MLV promo Produktové video

VIDEOVIZITKA

MLV promo video explainer

ČASOZBER

MLV promo video vizitka

EXPLAINER

Tvorba videa pre každý biznis.

Potrebujete vzkriesiť váš Youtube kanál, vyrobiť nový TV spot či reklamu alebo sponzorský odkaz? Ste tu správne. Náš tím profesionálnych kameramanov zabezpečí tvorbu videa ľavou zadnou. Natočí a postrihá prakticky čokoľvek. Vlastníme široké technické zázemie, preto máte prakticky neobmedzené možnosti. Ak potrebujete kľúčovať pozadie, sme tu pre vás. Vyrobíme vám videologo, zvučku či úvodnú animáciu k relácii. Vlastníte výrobu a chcete ukázať ľuďom benefity vašich produktov? Vyrobíme vám „how it’s made” video priamo z vašej „kuchyne“ a hneď budete vašim zákazníkom bližšie a vášmu produktu budú oveľa viac dôverovať Tvorba promo videa u nás prebieha od kreatívy cez scenár až po samotnú videoprodukciu, nakrúcanie, strih, postprodukciu, color grading a keď treba aj titulkovanie. Animácie osviežia každé promo video, preto ich radi pridávame do strihov. Naši ilustrátori na mieru dokreslia do videa presne to, čo potrebujete. Video tak bude zaujímavejšie pre vašich zákazníkov. Ak máte zábery už natočené, prípadne hotové video, úprava videa pre nás nie je žiadnym problémom. Editovanie videa z vášho zdrojového súboru je tiež možné urobiť podľa vašich požiadaviek.

Pripravíme vám cenovú ponuku za tvorbu videa?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk

  Naše skúsenosti

  siahajú od inštruktážnych videí pre weby a rôzne produkty cez klasické produktové videá, 3D produktové videá ešte nevyrobených prototypov, videá, ako sa používa aplikácia a čo všetko dokáže, aj keď ešte nie je dokončená cez natáčania prezentácie áut na okruhu a v teréne, výroby TV spotov až po výrobu augmented reality do okuliarov alebo jej vysielanie s kľúčovaným pozadím.

  Potrebujete niečo navyše?

  Obsah na LED / projekciu
  animované video s atraktívnym zvukovým podmazom, točené dokrútky, …

  Videostreaming na LED alebo internet
  koncert, živý prenos prednášok, titulkovanie, obraz v obraze, …

  LED obrazovku
  inštaláciu a obsluhu veľkoplošnej LED obrazovky

  Projektory
  projekciu obrazu vo vysokom rozlíšení a obsluhu

  Ozvučenie
  inštaláciu kompletnej audio techniky a obsluhu

  NAŠA PRÁCA

  Napíšte nám:


   Súhlasím so spracúvaním osobných údajov pre účel marketingových aktivít pre spoločnost Mill Valley, s. r. o.