Potrebujete 2D animáciu alebo animované video?

NAPÍŠTE NÁM
SHOWREEL

ANIMOVANÉ VIDEO a 2D ANIMÁCIE 

sú v súčasnosti veľmi populárnou formou, ako spropagovať produkt alebo službu a zároveň ušetriť na nákladoch za hercov, kastingy, nekonečné natáčacie dni a pod. Výroba animovaného videa môže prebiehať prakticky úplne bez vašej prítomnosti v štúdiu. Všetky schvaľovacie procesy po sebe bezprostredne nasledujú a vy tak máte neustále prehľad o stave tvorby animácie cez mail alebo cloudové riešenia.

mlv.sk tvorba pohyblivych animacii chcem animovane video

Uvažovali ste už nad tým, ako efektívnejšie spropagovať váš produkt alebo službu? Animované video, 2D animácie, či animované obrázky sa dobre zdieľajú, podľa žánru a zamerania buď niečo naučia a pobavia, alebo ukážu postup a vysvetlia, ale hlavne zvýšia povedomie o vašej značke. Zabezpečíme vám profesionálne animačné aktivity zamerané na tvorbu animácií na mieru. Sme spoľahliví špecialisti na 2D animácie aj animované video. Ilustrácie do našich videí vyrábame na mieru podľa požiadaviek a potrieb klienta. Ilustrované video na prvý pohľad zaujme a naučí vašich zamestnancov, ako správne pristupovať k zákazníkom a zvýšiť tak váš predaj.

Ako prebieha tvorba animovaného videa alebo 2D animácie?

Najprv na základe vášho zadania a inštrukcií nakreslíme postavy. Máte tiež možnosť vybrať si z nášho archívu ilustrovaných postavičiek a atypických príšeriek. Akúkoľvek uletenú predstavu máte, radi ju prevedieme do digitálnej podoby a oživíme. Medzitým naše scenáristky vyrobia námet, ktorý následne po vašom schválení prepracujú na scenár. V scenári už môžete vidieť priamo dialógy, ktoré naši profesionálni dabingoví herci nahrajú v našom štúdiu. Po schválení scenára nahráme hlasy a medzitým už animujeme schválené ilustrácie. Na náhľad dostanete časť animácie s hudbou a následne celé hotové video. Z videa je samozrejme vždy možné vyrobiť trailer alebo populárnu 6-sekundovú reklamu na YouTube.

mlv.sk tvorba pohyblivych animacii animacie scenar dabing

Dlhé hodiny strávené na nakrúcaní tak nahradí zopár mailov, ktorými vybavíte korektúry a vaše video tak môže byť hotové už za týždeň.

Potrebujete vzdelávacie animované videá do vášho LMS?

Už niekoľko rokov sa venujeme tvorbe animácie a e-learningových animovaných videí, kde využívame vlastnú animovanú infografiku, postavy ľudí, špecifické postavy koučov a vlastné ilustrované pozadia a scény. Na základe vašich preferencií si môžete vybrať farebné kombinácie od čierno-bielej cez výlučne vaše korporátne farby až po realistické zobrazenie farieb prípadne štruktúr materiálov.

mlv.sk tvorba pohyblivych animacii styly animacie pohyblive obrazky

Páči sa vám animovaná infografika?

Ak si vaše video prestavujete skôr ako animovanú infografiku, než dialógy postáv, v tom prípade vám na mieru nakreslíme najprv ikonky, poskladáme z nich infografiku do jednotlivých scén, dostanete vzorku animácie a výsledné video s hudbou a voiceoverom alebo bez neho.

mlv.sk pohyblive obrazky infografika ikonky

Prečo vyrábať animované video?

Výrobou kresleného videa zabijete 2 muchy jednou ranou – vyrobíte niečo vlastné a unikátne a vyhnete sa dlhým hodinám stráveným na nakrúcaní a castingoch.

mlv.sk pohyblive obrazky ikonka animacie

Animovaný maskot, animované logo alebo packshot?

Dokážeme vám tiež nailustrovať maskota a rozanimovať tak, že si ho vložíte priamo do vašich produktových videí či explaineru. Ak máte talentovaných zamestnancov a videá si natáčate sami, určite potrebujete na úvod / záver animovanú zvučku a animáciu vášho loga alebo packshot. Animované logo je príjemným osviežením každého brandu, bežnou súčasťou každého videa a my vám to vaše radi rozanimujeme. Ak s vaším logom nie ste spokojní, pokojne vám navrhneme nové na mieru pre vás.  Každé produktové video poriadne umocnia animované prvky, ktoré poukážu na najlepšie kvality vášho produktu alebo služby. Animovaný manuál resp. tutoriál nesmie chýbať žiadnemu kvalitnému produktu a my ako špecialisti na animácie sa o to ten váš postaráme na profesionálnej úrovni. 

mlv.sk pohyblive obrazky ikonka animacie

Pripravíme vám cenovú ponuku?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk

NAŠE SKÚSENOSTI

siahajú od výroby animovaných log, packshotov, business animácií na rôzne konferencie a live prenosy firemných výsledkov a plánov, až po e-learningové videá s profesionálnym dabingom, TV spoty a online reklamné videá.

Potrebujete viac informácií?
Pozrite si naše ďalšie animácie.

Ďalšie animácie

POTREBUJETE NIEČO NAVYŠE?

Obsah na LED / projekciu
animované video s atraktívnym zvukovým podmazom, točené dokrútky, …

Postprodukciu
export prednášok, titulkovanie, obraz v obraze, zostrih, …

LED obrazovku
inštaláciu a obsluhu veľkoplošnej LED obrazovky

Projektory
projekciu obrazu vo vysokom rozlíšení a obsluhu

Ozvučenie
inštaláciu kompletnej audio techniky a obsluhu

NAŠA PRÁCA