Potrebujete vytvoriť animované video, animované logo či intro do videa?

NAPÍŠTE NÁM
SHOWREEL

Animované video, grafika, 2D animácie alebo intro do videa 

Animované video, 2D animácie, či animovaná grafika sa dobre zdieľajú, podľa žánru a zamerania buď niečo naučia a pobavia, alebo ukážu postup a vysvetlia (tzv. explainer videá). Najmä však zvýšia povedomie o vašej značke. Zabezpečíme vám profesionálnu tvorbu animácií na mieru. Špecializujeme sa na 2D animácieanimované video s voice overom alebo titulkami. Ilustrácie do našich videí vyrábame na mieru podľa požiadaviek a potrieb klienta. Ilustrované video na prvý pohľad zaujme a môže napríklad naučiť vašich zamestnancov, ako správne pristupovať k zákazníkom a zvýšiť tak váš predaj. Pokiaľ sa venujete pravidelnej tvorbe video obsahu, je dôležité, aby videá spájal nejaký element, ktorý si návštevníci budú vždy vedieť spojiť s vašou značkou. Takýmto elementom môže byť práve animované logo či intro a outro do každého vášho videa.

Uvažovali ste už nad tým, ako efektívnejšie spropagovať váš produkt alebo službu? Animované video, 2D animácie, či animované obrázky sa dobre zdieľajú, podľa žánru a zamerania buď niečo naučia a pobavia, alebo ukážu postup a vysvetlia, ale hlavne zvýšia povedomie o vašej značke. Zabezpečíme vám profesionálne animačné aktivity zamerané na tvorbu animácií na mieru. Sme spoľahliví špecialisti na 2D animácie aj animované video. Ilustrácie do našich videí vyrábame na mieru podľa požiadaviek a potrieb klienta. Ilustrované video na prvý pohľad zaujme a naučí vašich zamestnancov, ako správne pristupovať k zákazníkom a zvýšiť tak váš predaj.

Ako prebieha tvorba animovaného videa alebo 2D animácie?

Najprv na základe vášho zadania a inštrukcií nakreslíme postavy. Máte tiež možnosť vybrať si z nášho archívu ilustrovaných postavičiek a atypických príšeriek. Akúkoľvek uletenú predstavu máte, radi ju prevedieme do digitálnej podoby a oživíme. Medzitým naše scenáristky vyrobia námet, ktorý následne po vašom schválení prepracujú na scenár. V scenári už môžete vidieť priamo dialógy, ktoré naši profesionálni dabingoví herci nahrajú v našom štúdiu. Po schválení scenára nahráme hlasy a medzitým už animujeme schválené ilustrácie. Na náhľad dostanete časť animácie s hudbou a následne celé hotové video. Z videa je samozrejme vždy možné vyrobiť trailer alebo populárnu 6-sekundovú reklamu na YouTube.

Potrebujete vzdelávacie animované videá?

Už viac ako 10 rokov sa venujeme tvorbe animácie a e-learningových animovaných videí, kde využívame vlastnú animovanú infografiku, postavy ľudí, špecifické postavy koučov a vlastné ilustrované pozadia a scény. Na základe vašich preferencií si môžete vybrať farebné kombinácie od čierno-bielej cez výlučne vaše korporátne farby až po realistické zobrazenie farieb, prípadne štruktúr materiálov.

Páči sa vám animovaná infografika?

Ak si vaše video prestavujete skôr ako animovanú infografiku, než dialógy postáv, v tom prípade vám na mieru nakreslíme najprv ikonky, poskladáme z nich infografiku do jednotlivých scén, dostanete vzorku animácie a výsledné video s hudbou a voiceoverom alebo bez neho.

Animovaný maskot, animované logo alebo packshot?

Dokážeme vám tiež nailustrovať maskota a rozanimovať tak, že si ho vložíte priamo do vašich produktových videí či explainer videa. Ak máte talentovaných zamestnancov a videá si natáčate sami, určite potrebujete na úvod / záver animovanú zvučku (intro do videa) a animáciu vášho loga alebo packshot. Animované logo je príjemným osviežením brandu a bežnou súčasťou každého videa. Ak s vaším logom nie ste spokojní, pokojne vám navrhneme nové na mieru pre vás. Každé produktové video krásne doplnia animované prvky, ktoré poukážu na najlepšie kvality vášho produktu alebo služby. Animovaný manuál resp. tutoriál nesmie chýbať žiadnemu kvalitnému produktu a my ako špecialisti na výrobu animácie sa o ten váš postaráme na profesionálnej úrovni.

Potrebujete vedieť cenu za animácie?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk

  Naše skúsenosti s tvorbou animácií

  siahajú od tvorby animovaných videí, packshotov, business animácií na rôzne konferencie a live prenosy firemných výsledkov a plánov, vytvorenia animovaného loga a animovanej grafiky, tvorby intra do videa až po e-learningové videá s profesionálnym dabingom, TV spoty a online reklamné videá.

  Chcete sa dozvedieť viac?
  Pozrite si portfólio našich animácií.

  Naše portfólio

  Potrebujete niečo navyše?

  Videá na LED obrazovky
  animované video s hudbou alebo voice overom, točené dokrútky, …

  Postprodukciu
  export prednášok, titulkovanie, obraz v obraze, strih videa, …

  LED obrazovky
  inštaláciu a obsluhu veľkoplošnej LED obrazovky

  Projektory
  projekciu obrazu vo vysokom rozlíšení a obsluhu

  Ozvučenie a osvetlenie
  inštaláciu kompletnej svetelnej a audio techniky s obsluhou

  NAŠA PRÁCA

  Napíšte nám:


   Súhlasím so spracúvaním osobných údajov pre účel marketingových aktivít pre spoločnost Mill Valley, s. r. o.