Potrebujete tvorbu grafických návrhov alebo ilustrácie?

Napíšte nám

Grafické a ilustrátorské štúdio

Potrebujete vytvoriť grafiku? Pripraviť brožúru, leták, plagát, billboard, citylight, či celý dizajn manuál? Vymyslieť vektorovú grafiku do aplikácie, na váš web alebo do predajne? Nakresliť maskota, infografiku či ilustrácie do učebnice? Jednoducho potrebujete grafické návrhy či už pre interné alebo propagačné účely? Práve tomuto všetkému sa venujeme v našom bratislavskom grafickom štúdiu MLV.

Internet je pre drvivú väčšinu značiek dnes hlavným zdrojom príjmov, preto vieme, že potrebujete nielen štandardné grafické služby, ale aj výstižné bannery na web, posty na sociálne siete alebo grafické návrhy bannerov pre Google Ads. Vieme vám navrhnúť aj účelovú a výstižnú infografiku, ktorú kreslíme na mieru tak, aby vyhovovala dizajn manuálu vašej značky. Spoľahnúť sa na nás môžete aj pri tvorbe ilustrácií alebo kreslených návrhoch.

V našom grafickom štúdiu používame do propagačných grafických materiálov vlastné ilustrácie, nakupujeme fotky z fotobaniek, použijeme fotky vašich produktov, prípadne ich nafotíme, doilustrujeme a urobíme DTP. Ako správne grafické štúdio, ku každému projektu pristupujeme individuálne. Zalomenie či vytvorenie katalógu, novín, výročnej správy či ročenky – môžete pokojne nechať na naše grafické štúdio MLV.

Spracujeme aj vašu korporátnu identitu, či dizajn manuál a nové logo.

Potrebujete niečo navyše?

Videá na LED obrazovky
animované video s hudbou alebo voiceoverom, točené dokrútky, …

Postprodukciu
export prednášok, titulkovanie, obraz v obraze, strih videa, …

LED obrazovky
inštaláciu a obsluhu veľkoplošnej LED obrazovky

Projektory
projekciu obrazu vo vysokom rozlíšení a obsluhu

Ozvučenie a osvetlenie
inštaláciu kompletnej svetelnej a audio techniky s obsluhou

NAŠA PRÁCA

Napíšte nám:


    Súhlasím so spracúvaním osobných údajov pre účel marketingových aktivít pre spoločnost Mill Valley, s. r. o.