Potrebujete tvorbu grafických návrhov alebo ilustrácie?

Kontaktujte nás.

Vektorová infografika

Grafické a ilustrátorské štúdio

Potrebujete vytvoriť grafiku? Pripraviť brožúru, leták, plagát, billboard, citylight, či celý dizajn manuál? Vymyslieť vektorovú grafiku do aplikácie, na váš web alebo do predajne? Nakresliť maskota, infografiku či ilustrácie do učebnice? Jednoducho potrebujete grafické návrhy či už pre interné alebo propagačné účely? Práve tomuto všetkému sa venujeme v našom bratislavskom grafickom štúdiu MLV.

Internet je pre drvivú väčšinu značiek dnes hlavným zdrojom príjmov, preto vieme, že potrebujete nielen štandardné grafické služby, ale aj výstižné bannery na web, posty na sociálne siete alebo grafické návrhy bannerov pre Google Ads. Vieme vám navrhnúť aj účelovú a výstižnú infografiku, ktorú kreslíme na mieru tak, aby vyhovovala dizajn manuálu vašej značky. Spoľahnúť sa na nás môžete aj pri tvorbe ilustrácií alebo kreslených návrhoch.

kontaktujte nás
NAŠA PRÁCA

V našom grafickom štúdiu používame do propagačných grafických materiálov vlastné ilustrácie, nakupujeme fotky z fotobaniek, použijeme fotky vašich produktov, prípadne ich nafotíme, doilustrujeme a urobíme DTP. Ako správne grafické štúdio, ku každému projektu pristupujeme individuálne. Zalomenie či vytvorenie katalógu, novín, výročnej správy či ročenky – môžete pokojne nechať na naše grafické štúdio MLV.

Spracujeme aj vašu korporátnu identitu, či dizajn manuál a nové logo.

Neštandardné zadanie?

Hľadáte agentúru, ktorá sa nezľakne vašej požiadavky a zároveň si nenájdete v maili kalkuláciu, ktorá by zaplatila štyrom Bali na mesiac? Práve ste ju našli! Každé neštandardné zadanie je pre nás výzvou, do ktorej sa vrháme s kopou entuziazmu a profesionálnym prístupom.

Náročný projekt?

Potrebujete sa poradiť, nasmerovať, poprípade pomôcť s vaším nápadom? Máte vysoké nároky? Tak to má byť a na to sme tu – plní riešení pre vaše kampane a kreatívnych myšlienok pre zvýšenie povedomia o vašej značke alebo predaja vášho produktu či služby.

Včera bolo neskoro?

Ostáva vám posledný týždeň na realizáciu alebo odovzdanie projektu? Žiadny strach, na stresové situácie sme veľmi dobre adaptovaní. Nič nás nezastaví pred dokončením vášho zadania. Aj vy máte právo byť pod stresom a my ho v pohode odfiltrujeme.

ČO TOČÍME?

Showreel

ČO ANIMUJEME?

SHOWREEL

GRAFIKA PRE KAŽDÝ BIZNIS

Poďme do toho!