Potrebujete grafiku alebo ilustrácie?

Kontaktujte nás.

Vektorová infografika

Grafické štúdio aké inde nenájdete

Potrebujete vytvoriť grafiku? Pripraviť brožúru, leták, plagát, billboard, citylight, či celý dizajn manuál? Vymyslieť vektorovú grafiku do aplikácie, na váš web alebo do predajne? Alebo nakresliť maskota, infografiku, ilustrácie do učebnice? Práve tomuto všetkému sa venujeme v našom grafickom štúdiu.

Internet je pre drvivú väčšinu značiek dnes hlavným zdrojom príjmov, preto vieme, že potrebujete aj bannery na web a pre Google Ads, účelovú a výstižnú infografiku, ktorú kreslíme na mieru tak, aby vyhovovala dizajn manuálu vašej značky.

kontaktujte nás
NAŠA PRÁCA

Naše grafické štúdio používa do propagačných materiálov vlastné ilustrácie, nakupuje fotky z fotobaniek, použije fotky vašich produktov, prípadne ich nafotí, doilustruje, čo sa hodí, urobí DTP. Ako správne grafické štúdio ku každému projektu pristupujeme individuálne, každý potrebuje niečo iné každá značka pre svoju propagáciu na trhu vyžaduje iný prístup a čo najefektívnejšie riešenia spojené s dodržiavaním hlavných prvkov dizajn manuálu vašej značky.

Zalomiť katalóg, noviny, výročnú správu či ročenku – môžete pokojne nechať na naše grafické štúdio.

Spracujeme aj vašu korporátnu identitu, či dizajn manuál a nové logo.

Neštandardné zadanie?

Hľadáte agentúru, ktorá sa nezľakne vašej požiadavky a zároveň si nenájdete v maili kalkuláciu, ktorá by zaplatila štyrom Bali na mesiac? Práve ste ju našli! Každé neštandardné zadanie je pre nás výzvou, do ktorej sa vrháme s kopou entuziazmu a profesionálnym prístupom.

Náročný klient?

Potrebujete sa poradiť, nasmerovať, poprípade pomôcť s vaším nápadom? Máte vysoké nároky? Tak to má byť a na to sme tu – plní riešení pre vaše kampane a kreatívnych myšlienok pre zvýšenie povedomia o vašej značke alebo predaja vášho produktu či služby.

Včera bolo neskoro?

Ostáva vám posledný týždeň na realizáciu alebo odovzdanie projektu? Žiadny strach, na stresové situácie sme veľmi dobre adaptovaní. Nič nás nezastaví pred dokončením vášho zadania. Aj vy máte právo byť pod stresom a my ho v pohode odfiltrujeme.

ČO TOČÍME?

Showreel

ČO ANIMUJEME?

SHOWREEL
mlv.sk-tvorba-animacie-obrazok-robot-png

GRAFIKA PRE KAŽDÝ BIZNIS

Poďme do toho!