Grafika a ilustrácia 2018-12-04T16:12:51+00:00
Vektorová infografika

Grafické služby aké inde nenájdete

Potrebujete vyrobiť grafiku? Pripraviť brožúru, leták, plagát, billboard, citylight? Vymyslieť vektorovú grafiku do aplikácie, na váš web alebo do predajne? Alebo nakresliť maskota, infografiku, ilustrácie do učebnice? 

Internet je pre drvivú väčšinu značiek dnes hlavným zdrojom príjmov, preto vieme, že potrebujete aj bannery na web a pre Google Ads, účelovú a výstižnú infografiku, ktorú kreslíme na mieru.

kontaktujte nás
NAŠA PRÁCA

Do propagačných materiálov používame vlastné ilustrácie, nakupujeme fotky z fotobaniek, použijeme fotky vašich produktov, prípadne ich nafotíme, doilustrujeme, čo sa hodí, urobíme DTP. Ku každému projektu pristupujeme individuálne, každý potrebuje niečo iné každá značka pre svoju propagáciu na trhu vyžaduje iný prístup.

Zalomiť katalóg, noviny, výročnú správu či ročenku – môžete pokojne nechať na nás.

Spracujeme aj vašu korporátnu identitu či dizajn manuál a nové logo.

Neštandardné zadanie?

Hľadáte agentúru, ktorá sa nezľakne vašej požiadavky a zároveň si nenájdete v maili kalkuláciu, ktorá by zaplatila štyrom Bali na mesiac? Práve ste ju našli! Každé neštandardné zadanie je pre nás výzvou, do ktorej sa vrháme s kopou entuziazmu a profesionálnym prístupom.

Náročný klient?

Potrebujete sa poradiť, nasmerovať, poprípade pomôcť s vaším nápadom? Máte vysoké nároky? Tak to má byť a na to sme tu – plní riešení pre vaše kampane a kreatívnych myšlienok pre zvýšenie povedomia o vašej značke alebo predaja vášho produktu či služby.

Včera bolo neskoro?

Ostáva vám posledný týždeň na realizáciu alebo odovzdanie projektu? Žiadny strach, na stresové situácie sme veľmi dobre adaptovaní. Nič nás nezastaví pred dokončením vášho zadania. Aj vy máte právo byť pod stresom a my ho v pohode odfiltrujeme.

ČO TOČÍME?

Showreel

ČO ANIMUJEME?

SHOWREEL
mlv.sk-tvorba-grafiky-obrazok-robot-png

Sme tu, aby sme podporili Vaše podnikanie!

Prostredníctvom kreatívnych nápadov, nových myšlienok a správneho riešenia.

Poďme do toho!