Potrebujete animované video?

Kontaktujte nás.

naše animácie

Tvorba animácie | Profesionálne animované video 

Potrebujete pomôcť s tvorbou animácie?

Uvažovali ste už nad tým, ako efektívnejšie spropagovať váš produkt alebo službu?

Animované videá, 2D animácie, či animované obrázky sa dobre zdieľajú, podľa žánru a zamerania buď niečo naučia a pobavia, alebo ukážu postup a vysvetlia, ale hlavne zvýšia povedomie o vašej značke. 

Zabezpečíme vám profesionálne animačné aktivity zamerané na tvorbu animácií na mieru. Sme spoľahlivý špecialisti na animácie.

Ilustrácie do našich videí vyrábame na mieru podľa požiadaviek a potrieb klienta. Ilustrované video na prvý pohľad zaujme a naučí vašich zamestnancov, ako správne pristupovať k zákazníkom a zvýšiť tak váš predaj.

kontaktujte nás
NAŠA PRÁCA
MLV.sk-animovane-video-animovane-logo

Animované logo je príjemným osviežením každého brandu, bežnou súčasťou každého videa a my vám to vaše radi rozanimujeme. Ak s vaším logom nie ste spokojní, pokojne vám navrhneme nové na mieru pre vás. 

Každé produktové video poriadne umocnia animované prvky, ktoré poukážu na najlepšie kvality vášho produktu alebo služby. 

Animovaný manuál resp. tutoriál nesmie chýbať žiadnemu kvalitnému produktu a my ako špecialisti na animácie sa o to ten váš postaráme na profesionálnej úrovni. 

Neštandardné zadanie?

Hľadáte špecialistov na animáciu, ktorí sa nezľaknú vašej požiadavky a zároveň si nenájdete v maili kalkuláciu, ktorá by zaplatila štyrom Bali na mesiac? Práve ste ju našli! Vytvoríme vám animované video na mieru. Každé neštandardné zadanie je pre nás výzvou, do ktorej sa vrháme s kopou entuziazmu a profesionálnym prístupom.

Náročný klient?

Potrebujete sa poradiť, nasmerovať, poprípade pomôcť s vaším nápadom? Máte vysoké nároky? Tak to má byť a na to sme tu – plní riešení pre vaše kampane a kreatívnych myšlienok pre zvýšenie povedomia o vašej značke alebo predaja vášho produktu či služby.

Včera bolo neskoro?

Ostáva vám posledný týždeň na realizáciu alebo odovzdanie projektu? Žiadny strach, na stresové situácie sme veľmi dobre adaptovaní. Nič nás nezastaví pred dokončením vášho zadania. Aj vy máte právo byť pod stresom a my ho v pohode odfiltrujeme.

ČO TOČÍME?

Showreel

ČO ANIMUJEME?

SHOWREEL
mlv.sk-tvorba-animacie-obrazok-robot-png

ANIMÁCIA PRE KAŽDÝ BIZNIS

Poďme do toho!