Natočíme vám promo video?

Kontaktujte nás.

SHOWREEL

NATOČÍME VÁM PROMO VIDEO?

Máte produkt, ktorý potrebuje marketing? Začnite produktovým videom. Organizujete akcie, z ktorých potrebujete natočiť krátke video / after movie? Alebo robíte akcie pravidelne a potrebujete vždy trailer na tú ďalšiu? Vyrábate aplikáciu, ktorá ešte nie je dokončená, ale vy potrebujete ukázať vašim sponzorom či investorom promo video? Zháňate peniaze na start up, ale zatiaľ je to len myšlienka? Augmented reality je čoraz populárnejší spôsob, ako v priestore ukázať niečo, čo by inak bolo nemožné alebo príliš finančne náročné a vy určite potrebujete teaser pre investora. Video reklama skrátka dnes hýbe svetom a my ju pre vás s našou video produkciou radi vyrobíme.

MLV videoprodukcia tvorba videa promo video

Na riešenie týchto a celej kopy ďalších situácii sme tu my. Neviete si predstaviť ako prebieha natáčanie a tvorenie promo videa? Zdá sa vám to komplikované? Radi sa s vami stretneme a uvidíte, ako jednoducho a rýchlo sa dá spracovať, čo potrebujete.

VYROBÍME VÁM:

Teaser, produktové video, trailer, aftermovie, promo video, krátky film, natočíme video vizitky, výrobný postup – populárne how it’s made, prípade explainer. Potrebujete záznam z rokovania, či zasadnutia alebo časozber zo stavby? Obchodných partnerov by tiež potešil zostrih z firemného večierka prípadne konferencie. Akékoľvek online video vašu značku posunie vždy ďalej. Napíšte nám a my vám pripravíme kreatívu.

MLV promo video vizitka

Video vizitka

MLV promo video explainer

Explainer

MLV promo Produktové video

Produktové video

MLV promo video Firemný večierok

Firemný večierok

Video pre každý biznis.

Tvorba promo videa u nás prebieha od kreatívy cez scenár až po samotnú videoprodukciu, nakrúcanie, strih, postprodukciu, color grading a keď treba aj titulkovanie.

Animácie osviežia každé promo video, preto ich radi pridávame do strihov. Naši ilustrátori na mieru dokreslia do videa presne to, čo potrebujete. Video tak bude zaujímavejšie pre vašich zákazníkov.

Ak máte zábery už natočené, prípadne hotové video, úprava videa pre nás nie je žiadnym problémom. Editovanie videa z vášho zdrojového súboru je tiež možné urobiť podľa vašich požiadaviek.

Pripravíme vám cenovú ponuku?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk

NAŠE SKÚSENOSTI

siahajú od inštruktážnych videí pre weby a rôzne produkty cez klasické produktové videá, 3D produktové videá ešte nevyrobených prototypov, videá, ako sa používa aplikácia a čo všetko dokáže, aj keď ešte nie je dokončená cez natáčania prezentácie áut na okruhu a v teréne, výroby TV spotov až po výrobu augmented reality do okuliarov alebo jej vysielanie s kľúčovaným pozadím.

POTREBUJETE NIEČO NAVYŠE?

Obsah na LED / projekciu
animované video s atraktívnym zvukovým podmazom, točené dokrútky, …

Videostreaming na LED alebo internet
koncert, živý prenos prednášok, titulkovanie, obraz v obraze, …

LED obrazovku
inštaláciu a obsluhu veľkoplošnej LED obrazovky

Projektory
projekciu obrazu vo vysokom rozlíšení a obsluhu

Ozvučenie
inštaláciu kompletnej audio techniky a obsluhu

NAŠA PRÁCA