SPOKOJNÍ KLIENTI 2018-07-16T16:28:26+00:00

Profesionálny team ľudí, ktorých to čo robia baví a tak to aj vyzerá vo výsledku. Ďakujem za spoluprácu, ktorú si veľmi vážim.

MICHAL ŠIMKOVIČ, MANAGER / RENTAL, LASERSHOW, VIDEO PROJECTION AND MULTIMEDIA SHOW, LED SCREENS AND LED PRODUCTS KVANT

S Mill Valley máme skúsenosti s tvorbou množstva grafík, videí, live streamovania. Na základe týchto skúseností ich môžem len vrelo odporučiť. Dá sa na nich vždy spoľahnúť – promptne reagujú na zaslané objednávky a požiadavky, prichádzajú s kreatívnymi návrhmi, aktívne pristupujú k riešeniu situácií. Tak isto oceňujem ich individuálny a profesionálny prístup.

KATARÍNA KRÁĽOVIČOVÁ, MARKETINGOVÁ RIADITEĽKA ASBIS SK

Spolupráca s MLV je za viac ako 3 roky vždy o nadštandardnej kvalite, profesionalnom prístupe a maximálnej spokojnosti. Tri roky, desiatky projektov a minimum korektúr sú dôkazom, že nám šetria nielen čas, ale aj  financie. Pre nás, ako klienta, je to skvelá spolupráca s veľkým prínosom.

JOZEF ADAM, VEDÚCI ODDELENIA MARKETINGOVEJ KOMUNIKÁCIE BRATISLAVSKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ

Výborná spolupráca a profesionálny prístup. Veľmi oceňujem tak flexibilitu agentúry  ako aj ústretovosť pri riešení rôznych zadaní. Promptné reakcie a zmysel pre detail sme ocenili pri nejednej úlohe.

SILVIA VLASKOVÁ, RIADITEĽ MARKETINGU A PR, UNIQA POISŤOVŇA

Pracovať s Vašim tímom mi prináša radosť a zároveň inšpiráciu pre ďalšiu tvorbu. Pri práci s Vami  totiž nachádzam zhmotnenie môjho životného hesla ” Všetko je možné, dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie ”  Práve to je to Vaše NAJ – aj na prvý pohlaď nerealizovateľná požiadavka sa vo Vašich rukách mení na profesionálny výsledok.

TOMÁŠ MURGAŠ, PARTNER MANAGER, CANON SLOVAKIA