Chystáte online event a chýba vám animácia, jingle alebo menovky do streamu?

NAPÍŠTE NÁM

Live stream animácia a grafika

Vizuálna identita online eventu

Animácia a grafika v streame vizuálne dopĺňajú a sprevádzajú celý online event. Môže ísť napríklad o jingle, menovky, countdown, animovanú tombolu a mnoho ďalších animovaných prvkov. Čokoľvek, čo si dokážete vo vašom evente predstaviť, môže byť realitou, ktorú pre vás vytvoríme.

Animácia aj grafika eventu by sa mali držať v jednotnej vizuálnej identite, ktorá vystihuje a podporuje myšlienku eventu alebo vašu značku. Vizuálna identita online eventov je spôsob, ktorým sa môžete nielen odlíšiť od konkurencie a podobných online eventov, ale aj doplniť obsah vášho eventu o vizuálny zážitok, ktorý podporí vašu značku.

Countdown (časomiera)

Váš online event môžete odštartovať countdownom, alebo tzv. časomierou – čím vyvoláte v divákovi chvíľu napätia a čakania na oficiálny začiatok eventu. Navyše, nie každý sa vám pripojí hneď v prvú sekundu ako sa spustí stream a preto je ideálne začať stream countdownom ešte pred oficiálnym začiatkom eventu. Countdown môže bežať aj v pozadí vašich firemných videí alebo popri informáciách o evente.

Vizuálny štýl countdownu aj celej konferencie záleží len od vás a od témy vášho eventu. Ilustrované animácie vyrábame na mieru (podľa témy online eventu) v štýle firemnej identity, kde sa odvíjame od loga eventu/firmy a ďalších grafických prvkov. Pokiaľ firemnú identitu nemáte, radi vám ju celú navrhneme.

Animované jingle

Intro jingle je úvodná zvučka eventu, ktorá slúži ako uvedenie celého online podujatia – môže byť krátka (na 10 – 20 sekúnd), kde sa naanimuje logo eventu alebo môže byť dlhšia a okrem loga sa v ňom zobrazí napríklad aj agenda eventu, speakri alebo sponzori a ďalšie dôležité informácie. Môžete využiť rôzne typy jinglov, a to napríklad intro jingle (uvádza event na začiatku), jingle short (krátky jingle počas eventu), jingle long (dlhší jingle) a outro jingle (záverečná zvučka eventu, ktorá ukončuje event).

Ukážky jinglov z nami realizovaných eventov si môžete pozrieť v našom článku Ako môže vyzerať úvodná zvučka vášho online eventu?

Statická a animovaná grafika

Aké sú grafické možnosti v streame a prečo ich využiť?

Menovky, gridy, reklamné bannery, sli.do otázky, disclamery, sponzorský odkaz, grafická lišta, zobrazenie QR kódu, logá partnerov,.. jednoducho čokoľvek, čo vo vašom evente potrebujete zobraziť, sa dá spraviť prostredníctvom grafiky v streame.

Grafika v streame má 2 kľúčové funkcie:

Informačná funkcia – názvy prednášok, menovky speakrov, disclaimery, prostredníctvom ktorých zobrazujete dôležité informácie o vašom evente
Vizuálna funkcia – grafika v streame vizuálne dopĺňa event a mala by byť v jednotnom štýle vašej identity/témy eventu

Potrebujete zobraziť divákom 2 a viac okien naraz? (napríklad kamera a prezentácia speakra alebo kamera zo štúdia a kamera speakra pripojeného online cez telemost.) V takom prípade je potrebné vytvoriť vopred grafický návrh kompozície týchto 2 alebo viacerých okien.

Animované videá na mieru

Okrem štandardnej grafiky a animácie vám vieme pripraviť na mieru šité animované videá, či už pôjde o animovanú tombolu, veľkolepé oceňovanie vašich zamestnancov, predstavenie predstavenstva ako animovaných postavičiek alebo akúkoľvek animovanú hru. Možnosti sú neobmedzené a závisia len od vašej predstavy.

Virtuálny stage (kľúčované prostredie na green screene)

Okrem vysielania online eventu v našom štúdiu vám ponúkame aj možnosť preniesť váš event do kompletne virtuálneho štúdia. Takýto event sa natáča celý v priestoroch green screen štúdia, čiže na zelenom plátne. Celé virtuálne 3D pozadie pre vás vieme vyrobiť na mieru a nakľúčovať na green screen.

Zaujali sme Vás?

Určite si pozrite aj naše portfólio alebo nám napíšte..

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk

  Potrebujete niečo navyše?

  Obsah na LED / projekciu
  animované video s atraktívnym zvukovým podmazom, točené dokrútky, …

  Videostreaming na LED alebo internet
  koncert, živý prenos prednášok, titulkovanie, obraz v obraze, …

  LED obrazovku
  inštaláciu a obsluhu veľkoplošnej LED obrazovky

  Projektory
  projekciu obrazu vo vysokom rozlíšení a obsluhu

  Ozvučenie
  inštaláciu kompletnej audio techniky a obsluhu

  NAŠA PRÁCA

  Napíšte nám:


   Súhlasím so spracúvaním osobných údajov pre účel marketingových aktivít pre spoločnost Mill Valley, s. r. o.