Potrebujete reklamu?

Kontaktujte nás.

videomarketing

Úspešná marketingová kampaň – ako na to?

Pripravíme pre vás online, off-line marketingovú kampaň, zorganizujeme firemný večierok v ideálnom priestore a s tým správnym programom a občerstvením.

Vymyslíme odmeňovací program pre vašich zákazníkov, pre každé obdobie pripravíme nové darčeky a pravidelná motivácia cez newsletter nesmie chýbať, jednoducho zaobstaráme za vás všetky potrebné marketingové aktivity.

Potrebujete pripraviť video reklamy a ďalší content na Youtube, Facebook, Instagram, zacieliť PPC reklamu, pripraviť marketingovú kampaň na sociálne siete?

Dajte nám vedieť, čo potrebujete a my vám pripravíme marketingovú kampaň na mieru, zaobstaráme za vás všetky marketingové aktivity a vyrobíme kompletný obsah pre vašu konferenciu, workshop, webinár či akúkoľvek inú akciu.

kontaktujte nás
NAŠA PRÁCA

Neštandardné zadanie?

Hľadáte agentúru, ktorá sa nezľakne vašej požiadavky a zároveň si nenájdete v maili kalkuláciu, ktorá by zaplatila štyrom Bali na mesiac? Práve ste ju našli! Každé neštandardné zadanie je pre nás výzvou, do ktorej sa vrháme s kopou entuziazmu a profesionálnym prístupom.

Náročný klient?

Potrebujete sa poradiť, nasmerovať, poprípade pomôcť s vaším nápadom? Máte vysoké nároky? Tak to má byť a na to sme tu – plní riešení pre vaše kampane a kreatívnych myšlienok pre zvýšenie povedomia o vašej značke alebo predaja vášho produktu či služby.

Včera bolo neskoro?

Ostáva vám posledný týždeň na realizáciu alebo odovzdanie projektu? Žiadny strach, na stresové situácie sme veľmi dobre adaptovaní. Nič nás nezastaví pred dokončením vášho zadania. Aj vy máte právo byť pod stresom a my ho v pohode odfiltrujeme.

ČO TOČÍME?

Showreel

ČO ANIMUJEME?

SHOWREEL

MARKETING PRE KAŽDÝ BIZNIS

Poďme do toho!