Marketing 2018-11-26T14:14:56+00:00
videomarketing

Reklama na internete – ako na to?

Pripravíme pre vás online, off-line reklamnú kampaň, zorganizujeme firemný večierok v ideálnom priestore a s tým správnym programom a občerstvením. Vymyslíme odmeňovací program pre vašich zákazníkov, pre každé obdobie pripravíme nové darčeky a pravidelná motivácia cez newsletter nesmie chýbať. 

Potrebujete nakúpiť mediálny priestor, pripraviť video reklamy na Youtube, prípadne na Facebook cover, zacieliť PPC, pripraviť kampaň na sociálne siete?

Dajte nám vedieť, čo potrebujete a my vám pripravíme marketingový plán na mieru a vyrobíme kontent. 

kontaktujte nás
NAŠA PRÁCA

Neštandardné zadanie?

Hľadáte agentúru, ktorá sa nezľakne vašej požiadavky a zároveň si nenájdete v maili kalkuláciu, ktorá by zaplatila štyrom Bali na mesiac? Práve ste ju našli! Každé neštandardné zadanie je pre nás výzvou, do ktorej sa vrháme s kopou entuziazmu a profesionálnym prístupom.

Náročný klient?

Potrebujete sa poradiť, nasmerovať, poprípade pomôcť s vaším nápadom? Máte vysoké nároky? Tak to má byť a na to sme tu – plní riešení pre vaše kampane a kreatívnych myšlienok pre zvýšenie povedomia o vašej značke alebo predaja vášho produktu či služby.

Včera bolo neskoro?

Ostáva vám posledný týždeň na realizáciu alebo odovzdanie projektu? Žiadny strach, na stresové situácie sme veľmi dobre adaptovaní. Nič nás nezastaví pred dokončením vášho zadania. Aj vy máte právo byť pod stresom a my ho v pohode odfiltrujeme.

ČO TOČÍME?

Showreel

ČO ANIMUJEME?

SHOWREEL
mlv.sk-tvorba-grafiky-obrazok-robot-png

Sme tu, aby sme podporili Vaše podnikanie!

Prostredníctvom kreatívnych nápadov, nových myšlienok a správneho riešenia.

Poďme do toho!