Dominika Cibulková

Domča je naša slovenská tenisová hviezda, ktorá má svoj štýl, obľúbené značky, úžasných psíkov a vďaka nám už má aj svoje stickers a vlastný ilustrovaný diár. Dominika na sebe maká, zdravo sa stravuje, cvičí a my sme veľa z jej života prekreslili a rozhýbali. Jej hlášky sú známe po celom svete a má nimi potlačený aj vlastný fashion brand. Jej tričká sme zabalili do krásnych imidžových tubusov.

Domi stickers (appstore)

Domi stickers (appstore) je projekt, v ktorom sme prekreslili podľa skutočných fotiek všetko možné zo života, šatníka a štýlu Dominiky Cibulkovej. Čo sa hodilo, to sme samozrejme aj rozanimovali a nechýbajú ani slávne Domčine hlášky a niektoré motivačné heslá. 

Visual A

Visual B

Final

Dominika má kopu krásnych kabeliek, klobúkov, lodičiek, slnečných okuliarov, plaviek, ktoré môžete v tejto sade vidieť nakreslené a samozrejme jej slávne svadobné šaty, v ktorých povedala Miškovi svoje ÁNO v Dóme sv. Martina. Jej psíky Woody a Mia nesmeli chýbať a dokonca žmurkajú. POME! Tvorba grafiky bola v tomto prípade veľmi príjemnou záležitosťou.

Dominika Cibulková – diár 2017

Diár Dominiky Cibulkovej na rok 2017 bol krásny, a zároveň veľmi náročný projekt, ktorého výroba trvala približne 2 mesiace intenzívnej práce grafičiek a ilustrátoriek, projekt manažérky atď. Samozrejme, keďže sme tvorili kompletný obsah, bez copy  textov sa to tiež nezaobišlo.

Visual A

Visual B

Final

Ako sme začali?

Absolvovali sme interview s Dominikinou manažérkou. Zo získaných info sme vyrobili texty a z tých následne tematické dvojstrany, ktorými sme vyplnili priestor medzi jednotlivými mesiacmi. Dvojstrany s fotkami Domi a textami sme doplnili o ilustrácie, ktoré sme kreslili na mieru téme, ktorej sú venované. Jedna dvojstrana dokonca obsahuje našu relaxačnú omaľovánku. Enjoy Nezabudli sme ani na tvorivých ľudí a pridali zopár strán notesu a priestor brainstorming na každej strane. Kalendárium sme vyrábali v jednotnom grafickom štýle celého diáru a pridali sme niektoré zaujímavé medzinárodné dni. Celá táto nádhera je v tyrkysovej knižnej väzbe s motivačným názvom „Stop wishing start doing” s cyklámenovou gumičkou. Darčekom k tomuto užitočnému a prudko motivačnému diáru je jedálniček, resp. výber z neho, čo Domi jedla počas jej prípravy v Miami. Treba ochutnať. A keďže tvorba grafiky je fajn, ale chuťové bunky príliš neprebudia a nám ostal len prudký časový stres, použili sme fotobanku a tieto chutné jedlá sme si nakúpili.

Dominika Cibulková – tvorba grafiky pre reklamné predmety

Dominika Cibulková – tubus na oblečenie

Keď si z bydomi.com objednáte chutné tričenko, dostanete ho v luxusnom tubuse POME, pre ktorý sme zabezpečili tvorbu grafiky, tak isto ako aj na produktovej stránke. Nálepka obsahuje (aby ladila s webom) len 2 farby: čiernu a Pantone 873 gold. Navrhli sme niekoľko reklamných predmetov, ktorými sme doplnili portfólio fanúšikovských Domi vecí.