Potrebujete animované video?

Kontaktujte nás.

Naše animácie

ANIMOVANÉ VIDEO

je v súčasnosti veľmi populárnou formou, ako spropagovať produkt alebo službu a zároveň ušetriť na nákladoch za hercov, kastingy, nekonečné natáčacie dni a pod. Výroba animovaného videa môže prebiehať prakticky úplne bez vašej prítomnosti v štúdiu. Všetky schvaľovacie procesy po sebe bezprostredne nasledujú a vy tak máte neustále prehľad o stave tvorby animácie cez mail alebo cloudové riešenia.

mlv.sk tvorba pohyblivych animacii chcem animovane video

Ako prebieha tvorba animovaného videa?

Najprv na základe vášho zadania a inštrukcií nakreslíme postavy. Máte tiež možnosť vybrať si z nášho archívu ilustrovaných postavičiek a atypických príšeriek. Akúkoľvek uletenú predstavu máte, radi ju prevedieme do digitálnej podoby a oživíme. Medzitým naše scenáristky vyrobia námet, ktorý následne po vašom schválení prepracujú na scenár. V scenári už môžete vidieť priamo dialógy, ktoré naši profesionálni dabingoví herci nahrajú v našom štúdiu. Po schválení scenára nahráme hlasy a medzitým už animujeme schválené ilustrácie. Na náhľad dostanete časť animácie s hudbou a následne celé hotové video. Z videa je samozrejme vždy možné vyrobiť trailer alebo populárnu 6-sekundovú reklamu na YouTube.

mlv.sk tvorba pohyblivych animacii animacie scenar dabing

Dlhé hodiny strávené na nakrúcaní tak nahradí zopár mailov, ktorými vybavíte korektúry a vaše video tak môže byť hotové už za týždeň.

Potrebujete vzdelávacie animované videá do vášho LMS?

Už niekoľko rokov sa venujeme tvorbe animácie a e-learningových animovaných videí, kde využívame vlastnú animovanú infografiku, postavy ľudí, špecifické postavy koučov a vlastné ilustrované pozadia a scény. Na základe vašich preferencií si môžete vybrať farebné kombinácie od čierno-bielej cez výlučne vaše korporátne farby až po realistické zobrazenie farieb prípadne štruktúr materiálov.

mlv.sk tvorba pohyblivych animacii styly animacie pohyblive obrazky

Páči sa vám animovaná infografika?

Ak si vaše video prestavujete skôr ako animovanú infografiku, než dialógy postáv, v tom prípade vám na mieru nakreslíme najprv ikonky, poskladáme z nich infografiku do jednotlivých scén, dostanete vzorku animácie a výsledné video s hudbou a voiceoverom alebo bez neho.

mlv.sk pohyblive obrazky infografika ikonky

Animovaný maskot, animované logo alebo packshot?

Dokážeme vám tiež nailustrovať maskota a rozanimovať tak, že si ho vložíte priamo do vašich produktových videí či explaineru. Ak máte talentovaných zamestnancov a videá si natáčate sami, určite potrebujete na úvod / záver animovanú zvučku a animáciu vášho loga alebo packshot.

Prečo vyrábať animované video?

Výrobou kresleného videa zabijete 2 muchy jednou ranou – vyrobíte niečo vlastné a unikátne a vyhnete sa dlhým hodinám stráveným na nakrúcaní a castingoch.

mlv.sk pohyblive obrazky ikonka animacie

Pripravíme vám cenovú ponuku?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk

NAŠE SKÚSENOSTI

siahajú od výroby animovaných log, packshotov, business animácií na rôzne konferencie a live prenosy firemných výsledkov a plánov, až po e-learningové videá s profesionálnym dabingom, TV spoty a online reklamné videá.

Potrebujete viac informácií?
Pozrite si naše ďalšie animácie.

Ďalšie animácie

POTREBUJETE NIEČO NAVYŠE?

Obsah na LED / projekciu
animované video s atraktívnym zvukovým podmazom, točené dokrútky, …

Postprodukciu
export prednášok, titulkovanie, obraz v obraze, zostrih, …

LED obrazovku
inštaláciu a obsluhu veľkoplošnej LED obrazovky

Projektory
projekciu obrazu vo vysokom rozlíšení a obsluhu

Ozvučenie
inštaláciu kompletnej audio techniky a obsluhu

NAŠA PRÁCA