Ako na krízový live stream?

mlv.sk-grafika-ilustracia-krizovy-livestream

Ako správne reagovať na dianie spôsobené koronavírusom?
Ako nezavrieť firmu a zároveň ochrániť zamestnancov a klientov?
Ako pracovať bez ľudí v kancelárii? 

Dokážete sa prispôsobiť zmene trhu?

Táto situácia bude mať obrovský dopad na celý doterajší prístup oddelení marketingu. K presunu tvárí pred notebooky, tablety, smartfóny a televízne obrazovky došlo rýchlejšie, ako by to komukoľvek napadlo. S príchodom jari ľudia nemajú možnosť vyjsť von a väčšina ani možnosť ísť do práce. Postihne to nás všetkých aj po stránke rozvoja obchodu a samozrejme manipulácie s finančnými rezervami. Nič však nie je také čierne, ako sa môže zdať.

Čo teda robiť počas šírenia koronavírusu?

1. Odborníci odporúčajú venovať sa vnútrofiremným záležitostiam, urobiť revízie stratégií a postupov, pripraviť kampane a vizuály, na ktoré doteraz nebol dostatok času.

Určite máte v to-do listoch podobné dlho odkladané položky a toto je priestor práve pre ne. Konečne sa môžete venovať tomu, čo ste doteraz nemali šancu stihnúť.

Nikto však nevie presne predikovať, ako dlho tento stav potrvá, preto druhou z možností je zareagovať na situáciu na trhu pružne a prispôsobiť sa.

2. Pri bežnej prevádzke spoločnosti máte zrejme zaradené určité live alebo online prvky v rámci marketingového plánu.

Teraz je však nevyhnutné na určitú dobu celý online a content marketing vrátane vnútrofiremnej komunikácie postaviť práve na live a online modeli, aby sa váš biznis nezastavil po dobu trvania karantény, prípadne šírenia nového koronavírusu COVID-19. 

Straty, ktoré už teraz vznikli množstvu eventových a rental friem, sú obrovské. V dobe virtuálnej reality a živých prenosov však nemusíte o svoj biznis nutne prísť. Buďte flexibilní. Zavolajte nám alebo napíšte a radi skonzultujeme vašu situáciu cez Skype alebo Zoom.

3. Zrušený event? Nahraďte ho ŽIVÝM PRENOSOM.

Súčasná náročná situácia na celom svete nedovoľuje z pochopiteľných dôvodov organizáciu žiadneho podujatia. To však neznamená, že sa život a čas zastaví. Vysoká úroveň dnešných technológií znamená, že vás nemôže zastaviť ani karanténa. Spustite workshop, zorganizujte konferenciu alebo odprezentujte celoročnú prácu, výsledky a plán na ďalší rok ONLINE.

Všetkých nás táto situácia zaskočila na začiatku roka 2020 po stránke počtu rúšok. Aj tento problém sme však vyriešili a sme pripravení pomôcť po technologickej, prípadne organizačnej stránke vášho eventu LIVE alebo online, ktorý by ste inak boli nútení zrušiť pravdepodobne so značnou stratou.

Každá minca má dve strany. A tak aj z tejto situácie dokážete urobiť príležitosť a odskúšať si, ako ušetriť nielen náklady za catering a prenájom priestorov, ale hlavne ako urobiť váš event online

Čo získate organizáciou eventu online?

  • skúsenosti s novým formátom, ktorý môžete úspešne využívať aj v budúcnosti
  • inovatívny prístup v rámci vašej marketingovej situácie v dobe krízy
  • nestratíte zákazníkov kvôli zrušeniu podujatia
  • ušetríte na nákladoch
  • zasiahnete ďaleko väčší počet ľudí v pohodlí domova
mlv.sk-grafika-ilustracia-krizovy-livestream

Ako? Vyrobíme online model vašej konferencie alebo podujatia tak, aby bol pôvodný program dodržaný v maximálnej možnej miere.

Aké eventy sa dajú urobiť live alebo online?

85 TIPOV ako využiť VIDEO STREAMING – ČASŤ 1

85 TIPOV ako využiť VIDEO STREAMING – ČASŤ 2

85 TIPOV ako využiť VIDEO STREAMING – ČASŤ 3

4. Každá KONFERENCIA sa dá urobiť online alebo live. Každý speaker môže vystúpiť naživo alebo zo záznamu.

Konferenciu môžete samozrejme tiež moderovať a pri live verzii aj zapojiť divákov. Video konferencie budú teraz jediným možným riešením, ako podujatie nezrušiť.

Je čas bilančných konferencií. Vaše predstavenstvo dokáže odkomunikovať výsledky a plány na ďalší rok online cez živý prenos a zamestnanci budú aj v týchto ťažkých časoch motivovaní.

Zoznámte nás s vašimi požiadavkami a my pripravíme ONLINE RIEŠENIE tak, aby vaši klienti, zamestnanci, zákazníci neprišli o žiadnu informáciu, ktorú by od vás v tomto období inak nezískali.

5. Potrebujete spustiť WORKSHOP alebo WEBINÁR?

Pripravíme jeho live prenos, strihať budeme z viacerých kamier, obojstranná komunikácia nesmie chýbať.

6. Vyžaduje si vaša práca KOMUNIKÁCIU V TÍME a spoluprácu kolegov?

Stretnite sa s kolegami a klientami bezpečne, a pritom efektívne. Využite živý prenos, pretože zdravie je na prvom mieste. Dokážeme vám takýto meeting pripraviť online.

Zabezpečíme váš livestream!

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk