Ako na krízový live stream?

mlv.sk-grafika-ilustracia-krizovy-livestream

Ako správne reagovať na dianie spôsobené koronavírusom?
Ako nezavrieť firmu a zároveň ochrániť zamestnancov a klientov?
Ako pracovať bez ľudí v kancelárii? 

Dokážete sa prispôsobiť zmene trhu?

Táto situácia bude mať obrovský dopad na celý doterajší prístup oddelení marketingu. K presunu tvárí pred notebooky, tablety, smartfóny a televízne obrazovky došlo rýchlejšie, ako by to komukoľvek napadlo. S príchodom jari ľudia nemajú možnosť vyjsť von a väčšina ani možnosť ísť do práce. Postihne to nás všetkých aj po stránke rozvoja obchodu a samozrejme manipulácie s finančnými rezervami. Nič však nie je také čierne, ako sa môže zdať.

Čo teda robiť počas šírenia koronavírusu?

1. Odborníci odporúčajú venovať sa vnútrofiremným záležitostiam, urobiť revízie stratégií a postupov, pripraviť kampane a vizuály, na ktoré doteraz nebol dostatok času.

Určite máte v to-do listoch podobné dlho odkladané položky a toto je priestor práve pre ne. Konečne sa môžete venovať tomu, čo ste doteraz nemali šancu stihnúť.

Nikto však nevie presne predikovať, ako dlho tento stav potrvá, preto druhou z možností je zareagovať na situáciu na trhu pružne a prispôsobiť sa.

2. Pri bežnej prevádzke spoločnosti máte zrejme zaradené určité live alebo online prvky v rámci marketingového plánu.

Teraz je však nevyhnutné na určitú dobu celý online a content marketing vrátane vnútrofiremnej komunikácie postaviť práve na live a online modeli, aby sa váš biznis nezastavil po dobu trvania karantény, prípadne šírenia nového koronavírusu COVID-19. 

Straty, ktoré už teraz vznikli množstvu eventových a rental friem, sú obrovské. V dobe virtuálnej reality a živých prenosov však nemusíte o svoj biznis nutne prísť. Buďte flexibilní. Zavolajte nám alebo napíšte a radi skonzultujeme vašu situáciu cez Skype alebo Zoom.

3. Zrušený event? Nahraďte ho ŽIVÝM PRENOSOM.

Súčasná náročná situácia na celom svete nedovoľuje z pochopiteľných dôvodov organizáciu žiadneho podujatia. To však neznamená, že sa život a čas zastaví. Vysoká úroveň dnešných technológií znamená, že vás nemôže zastaviť ani karanténa. Spustite workshop, zorganizujte konferenciu alebo odprezentujte celoročnú prácu, výsledky a plán na ďalší rok ONLINE.

Všetkých nás táto situácia zaskočila na začiatku roka 2020 po stránke počtu rúšok. Aj tento problém sme však vyriešili a sme pripravení pomôcť po technologickej, prípadne organizačnej stránke vášho eventu LIVE alebo online, ktorý by ste inak boli nútení zrušiť pravdepodobne so značnou stratou.

Každá minca má dve strany. A tak aj z tejto situácie dokážete urobiť príležitosť a odskúšať si, ako ušetriť nielen náklady za catering a prenájom priestorov, ale hlavne ako urobiť váš event online

Čo získate organizáciou eventu online?

  • skúsenosti s novým formátom, ktorý môžete úspešne využívať aj v budúcnosti
  • inovatívny prístup v rámci vašej marketingovej situácie v dobe krízy
  • nestratíte zákazníkov kvôli zrušeniu podujatia
  • ušetríte na nákladoch
  • zasiahnete ďaleko väčší počet ľudí v pohodlí domova
mlv.sk-grafika-ilustracia-krizovy-livestream

Ako? Vyrobíme online model vašej konferencie alebo podujatia tak, aby bol pôvodný program dodržaný v maximálnej možnej miere.

Aké eventy sa dajú urobiť live alebo online?

85 TIPOV ako využiť VIDEO STREAMING – ČASŤ 1

85 TIPOV ako využiť VIDEO STREAMING – ČASŤ 2

85 TIPOV ako využiť VIDEO STREAMING – ČASŤ 3

4. Každá KONFERENCIA sa dá urobiť online alebo live. Každý speaker môže vystúpiť naživo alebo zo záznamu.

Konferenciu môžete samozrejme tiež moderovať a pri live verzii aj zapojiť divákov. Video konferencie budú teraz jediným možným riešením, ako podujatie nezrušiť.

Je čas bilančných konferencií. Vaše predstavenstvo dokáže odkomunikovať výsledky a plány na ďalší rok online cez živý prenos a zamestnanci budú aj v týchto ťažkých časoch motivovaní.

Zoznámte nás s vašimi požiadavkami a my pripravíme ONLINE RIEŠENIE tak, aby vaši klienti, zamestnanci, zákazníci neprišli o žiadnu informáciu, ktorú by od vás v tomto období inak nezískali.

5. Potrebujete spustiť WORKSHOP alebo WEBINÁR?

Pripravíme jeho live prenos, strihať budeme z viacerých kamier, obojstranná komunikácia nesmie chýbať.

6. Vyžaduje si vaša práca KOMUNIKÁCIU V TÍME a spoluprácu kolegov?

Stretnite sa s kolegami a klientami bezpečne, a pritom efektívne. Využite živý prenos, pretože zdravie je na prvom mieste. Dokážeme vám takýto meeting pripraviť online.

Páčil sa ti článok? Nezabudni ho zdieľať so svojimi priateľmi.

Zabezpečíme váš livestream!

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk