Kde môžete využiť stream na LED obrazovky?

1. Robíte konferenciu a chcete mať na pódiu LED obrazovky. Čo na ne všetko môžete pustiť a ako sa to robí?

Máte vlastný obsah – videá, animácie, Prezi, ppt, fotokoláže,… V tomto prípade potrebujete zabezpečiť video réžiu, aby váš kontent niekto na LEDku podľa scenára púšťal. Tento kontent je dobré striedať so živými zábermi z kamier (stream) – napríklad na moderátora, ktorého nie všetci (hlavne tí vzadu) vidia, na účastníkov diskusie, na prednášajúceho a pod. Ak obsah nemáte, ale máte napríklad Powerpoint, spísané dôležité fakty a pod., animované video vám vyrobíme alebo vám video nakrútime.

Ak budete využívať aj telemost, určite ho budete vysielať na LEDku. Myslite však na rozlíšenie.

2. Večerná časť konferencie s koncertom, tombolou, akýmkoľvek programom, kde sa časť ľudí baví pri drinku a časť sleduje program

Ideálne miesto na LED obrazovky a živý prenos – live stream. Ľudia sa radi na seba pozerajú, nechajte ich zakývať na LEDke – toto vám zabezpečí ďalšia kamera medzi ľuďmi.

3. Organizujete beh alebo pretek a chcete, aby diváci v hlavnom stane alebo na námestí videli, čo sa deje na trati

V tomto prípade staviame kameramanov pozdĺž trate a do cieľa s bezdrôtovým prenosom dostaneme obraz tam, kam treba. Z našej video réžie striháme kamery tak, aby divák videl len relevantný obsah.

4. LED steny na festivaloch a koncertoch sú dnes bežným štandardom

Koncerty, diskusie, talkshow– toto všetko sa dnes bežne streamuje na LEDky priamo na podujatí. Kameramani sú v publiku, na pódiu, filmový žeriav je súčasťou každej väčšej produkcie. Réžia môže podujatie aj nahrávať pre účely budúceho zostrihu.

Toto sú eventy, ktoré  streamujeme pravidelne a najčastejšie. Možností, ktoré vám ponúkame, je samozrejme oveľa viac a dočítate o nich v nasledujúcom článku.

Páčil sa ti článok? Nezabudni ho zdieľať so svojimi priateľmi.

Zabezpečíme vám výrobu obsahu na LED obrazovku?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk