AKO VYUŽIŤ SILU LIVESTREAMU?

LIVESTREAM je veľmi rozšírený termín, nie každý však vie, kde všade sa dá táto užitočná služba využiť. Streamovať je dnes možné prakticky čokoľvek a na rôznej kvalitatívnej a bezpečnostnej úrovni. Poďme si povedať, aké možnosti máte k dispozícii.

1. Robíte KONFERENCIU ?

Chcete, aby vaši NÁVŠTEVNÍCI, ZÁKAZNÍCI, ZAMESTNANCI ALEBO PARTNERI V INÝCH ŠTÁTOCH ALEBO MESTÁCH mali možnosť zúčastniť sa. Tento druh live streamu konferencie je čoraz viac populárny. Môžete si totiž kúpiť lístok a zúčastniť sa konferencie priamo z práce.

2. POTREBUJETE TELEMOST?

Typické zabezpečenie online prenosu medzi niekoľkými štátmi je dnes bežnou súčasťou SUMMITOV, KONFERENCIÍ A MEDZINÁRODNÝCH MEETINGOV, ktorých sa nie všetci môžu fyzicky zúčastniť z časových alebo iných dôvodov. Diskutujúci sú V RÔZNYCH ŠTÁTOCH a vy ich potrebujete spojiť telemostom a odstreamovať do jednej sály? Na tento formát live streamu používame atypické LEDky, ktoré prinesú prednášajúcich priamo k vám, akoby tam sedeli.

3. LIVESTREAM Z FESTIVALU?

Častokrát nemožné kvôli autorským právam. Skúste nájsť cestu, ktorá k vám predsalen fanúšikov privedie. ZAUJMITE SVOJE PUBLIKUM. V zákulisí sa pred vystúpením vždy dejú veci. Backstage je snom každého fanúšika a ŽIVÝ PRENOS ZO ZÁKULISIA je úžasná pridaná hodnota, ktorú môžete fanúšikom priniesť len vy ako organizátor. Umelec PO CESTE NA STAGE s kameramanom v pätách stupňuje v ľuďoch napätie a tí, čo tam nie sú, NABUDÚCE URČITE PRÍDU. Keď nemôžete vysielať koncert naživo kvôli právam, skúste sa dohodnúť na PRVÝCH 3 PESNIČKÁCH (ako to býva zvykom pre médiá).

NEZABUDNITE: 67% BUDÚCICH NÁVŠTEVNÍKOV SI KÚPI LÍSTOK PO SLEDOVANÍ VIDEA NAŽIVO.

Ďalšou možnosťou je predať ONLINE VSTUPENKU. Fanúšik si kúpi vstupenku na live stream z koncertu. Niečo pre tých z nás, ktorí sa NERADI TLAČIA a radšej si pustia koncert doma na veľkej obrazovke, alebo pre tých, čo z iných dôvodov NEMÔŽU PRÍSŤ, alebo je skrátka VYPREDANÉ. Prečo nepredať viac lístkov? Samozrejme cenová politika je dôležitá a autorské práva musia byť vysporiadané.

4. ŠPORTOVÉ PODUJATIE

To si v rámci využitia LIVE STREAMU vyžaduje viac kamier, ale v réžii vždy striháme tak, aby divák za počítačom videl len to dôležité a užil si patričné napätie, ktoré k športu patrí. Ľudia si radi pozrú STREAM MARATÓNU ALEBO BEHU, kde beží kamarát alebo kolegovia. MEDZINÁRODNÉ SÚŤAŽE V KRASOKORČUĽOVANÍ, ktoré streamujeme, SLEDUJÚ FANÚŠIKOVIA PO CELOM SVETE.

AŽ 68% ĽUDÍ SI PO ZHLIADNUTÍ ŽÍVÉHO PRENOSU OBJEDNÁ PRODUKT ALEBO SLUŽBU.

TAKMER 70% MANAŽÉROV BY SI RADŠEJ POZRELO VIDEO, AKO ČÍTALO TEXT.

VYUŽÍVAJTE LIVESTREAM AKO PODPORU VÁŠHO DIGITÁLNEHO MARKETINGU A VÝSLEDKY SA DOSTAVIA OVEĽA RÝCHLEJŠIE.

RADI VÁM S TÝM POMÔŽEME.

Zabezpečíme vám livestream?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk