Ako využiť videostreaming v marketingu?

Plánovanie eventov je predovšetkým o vytvorení nezabudnuteľného zážitku pre vaše publikum a o návratnosti investícií. Určite aj vy zakaždým uvažujete, ako urobiť event lepší ako vlani alebo lepší ako konkurencia. Jednou z pridaných hodnôt vášho eventu je videostreaming.

Videostreaming:

  • zvyšuje atraktivitu vášho eventu
  •  masovo zasiahne divákov
  • zvyšuje budúci predaj vstupeniek
  • rozširuje dosah vašej značky
  • a dokonca vám dáva možnosť stream speňažiť pomocou platobných systémov.

Táto služba je pre akékoľvek odvetvie skvelým spôsobom, ako POVÝŠIŤ SVOJ IMIDŽ a ZAPOJIŤ VÄČŠIE PUBLIKUM.

AKÉ SÚ VÝHODY VYUŽITIA VIDEO STREAMU?

1. ak ste firma, ktorá chce oznámiť novinky, predstaviť nový produkt alebo ukázať novú službu, využite na to premiéru v podobe video streamu. Bez zbytočných nákladov do toho dokážete zapojiť aj médiá.

2. alebo chcete jednoducho a pravidelne komunikovať so svojimi zamestnancami? práve pre vás môže byť efektívna a nákladovo prijateľná  služba videostraming, ktorou ich oslovíte po celom svete.

3. videostreaming pre vašu firmu ponúka bezprostrednosť a autentickosť, ktorú vaši zákazníci na trhu hľadajú, hlavne v dnešnej dobe plnej klamlivej reklamy. Ak máte záujem dostať sa k svojmu publiku bližšie, nezabudnite zahrnúť videostreaming do stratégie marketingovej komunikácie.

4. ponúknite video stream partnerom vášho eventu a máte hneď ďalšiu reklamnú „plochu”, ktorá zasiahne niekoľkonásobne viac ľudí a tým aj ďalšie financie na event.

5. videostreaming  poskytuje dynamický a hlavne autentický spôsob, ako ľuďom priniesť do tv obrazoviek, telefónov alebo notebookov kvality vášho produktu alebo služby. týmto spôsobom dokážete dokonca verne predviesť, ako sa odlišujete od konkurencie.

Páčil sa ti článok? Nezabudni ho zdieľať so svojimi priateľmi.

Zabezpečíme vám livestream?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk