OVB animácia – vzdelávacie videá

Úspešná spoločnosť OVB nás oslovila s projektom vytvoriť im animáciu, ktorej výsledkom budú vzdelávacie videá pre ich zamestnancov. V MLV štúdiu tak vznikli 4 animované e-learningové videá, ktoré situačným a explicitným spôsobom vysvetľujú činnosti a slovné frázy k efektívnemu fungovaniu zamestnanca v spoločnosti OVB.

mlv.sk-pohyblive-obrazky-sova-infografika-animacia

Koncept animácie

Vymysleli sme koncept animácie, kedy Sova, ako kouč, sprevádza poslucháča skrz rôzne situácie, pričom mu vysvetľuje správny a nesprávny postup a z čoho sa poučiť, aby jeho práca prebiehala čo najefektívnejšie a najzdvorilejšie voči potenciálnemu klientovi. Prostredníctvom šikovného e-learningového videa sa zamestnanec dostane do problematiky omnoho rýchlejšie, ako keby mal celé hodiny čítať skriptá, ktoré nemusí správne pochopiť. 

Pokračovanie projektu

Projekt e-learningových kurzov pre OVB sme po úspešnej spolupráci rozšírili o ďalšie lekcie. Každá lekcia je osobitne vyskladaná z modulov textových častí, obrázkov, animovaných obrázkov a animovaných videí. Videá sú určené na zaškolenie zamestnancov, tuning ich vedomostí a schopností na rýchle a praktické vysvetlenie informácií.

Testovanie nadobudnutých vedomostí z e-learningu zabezpečujú školitelia priamo, a tak dostávajú na kurzy hneď spätnú väzbu. Videá a celé lekcie sú vyrábané pre interné LMS a sú samozrejme použiteľné aj v internej aplikácii pre mobilné zariadenia. E-learning si tak môže pozrieť každý zamestnanec prakticky kedykoľvek.

Vytvoríme vám animáciu?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk