Canon – Perfektné spomienky

Perfektné spomienky: Workshop „Ako sa fotia hviezdy?“ s fotografom Tomášom Slovinským.

Spoločne s firmou Canon sme mali silný zážitok pri natáčaní videa pre kampaň Perfektné spomienky. Tentokrát sme sa vydali s talentovaným fotografom Tomášom Slovinským do detského domova v Seredi. Tomáš svojou vášňou pre fotografiu nočnej oblohy očaril nielen nás, ale aj deti z detského domova.

V spolupráci s Canon Slovakia a Tomáš Slovinský sme pre deti zorganizovali „Vesmírny deň“ s fascinujúcim programom v planetáriu ASTRO SHOW. Tomáš a deti spolu objavovali tajomstvá vesmíru, a následne sa v hĺbke rozhovorov podelil o zážitky z fotografovania nočnej oblohy a nezabudnuteľné chvíle z cestovania.

Sme hrdí, že môžeme byť súčasťou takýchto emocionálnych okamihov a podporovať kreatívne projekty, ktoré prinášajú radosť a inšpiráciu. Ďakujeme Canon za túto úžasnú príležitosť a krásnu celoročnú spoluprácu!

Perfektné spomienky – Zuzka a Barborka

Projekt Perfektné spomienky s Canon spojil ďalšiu zohranú dvojicu. Profesionálna fotografka Zuzana Gavulka spoločne s talentovanou módnou stylistkou Barbora Gabrisova (Yurkovic) zaplnili priestory Riverpark Dance School svojou čistou energiou.

Alebo to boli práve zdravo neposedné deti, ktoré premenili aj zjavne prázdnu tanečnú sálu na priestor plný radosti a šťastia? Najnovšie video z našej produkcie prináša triky, ako jednoducho zachytiť perfektné spomienky aj svojich hravých ratolestí.

Perfektné spomienky s Filipom a Zuzkou

Projekt Perfektné spomienky s Canon pokračuje s nadšencami pohybu a akcie – športovkyňou Zuzana Vrablova a fotografom Filip Nagy.

Uprostred horúceho leta si na Sĺňave spolu užili nejednu osviežujúcu spŕšku vody, keď zachytávali ten správny okamih uprostred dynamickej športovej akcie. Filip Nagy sa teší z čistej, technicky perfektnej fotky a Zuzka Vráblová je zase najlepšia wakeskaterka na svete – skrátka perfektná dvojica!

Perfektné spomienky: Rady fotografa Jakuba

Projekt Perfektné spomienky s CANON Slovakia pokračuje s ďalšou zohranou dvojicou – fotografom Jakubom Gajdošom a blogerom Milan Bez Mapy.

Jakub sa našiel v travel fotke, ktorá spája jeho dve najobľúbenejšie činnosti – cestovanie a fotenie. Rady zo zachytávania cestovateľských zážitkov posúva aj úplným začiatočníkom. Privstať si na východ slnka na zábery bez ľudí a mať celý priestor pre seba, či pozerať sa tam, kam sa ostatní nepozerajú – aj takto môžete zvečniť perfektné spomienky.

Canon Perfect Memories – Nina a Janka

Projekt Perfektné spomienky sme s Canon Slovakia odštartovali vo veľkom štýle. Video o trikoch pri portrétovej fotografii vzniklo v spolupráci s uznávanou fotografkou Nina Skalikova Photography a módnou stylistkou JankaTopanka.

Nina nie je len vášnivá fotografka, ale aj cestovateľka. A keďže si chcela z cestovania odniesť cenné momenty zachytené na fotografiách, musela sa naučiť fotiť samú seba. Tieto skúsenosti z nej urobili odborníčku na self-portrait.

Cenné rady dnes odovzdáva aj Janke, ktorá by ich rada využila pri cestovaní po svete. Podľa nás ju workshop veľa naučil a s fotoaparátom v rukách jej to ide jedna radosť – veď presvedčte sa sami.

#photographyworkshop #canonczsk #mlvsk