Livestream 2018-12-06T13:00:10+00:00

Hľadáte videostreaming?

Zabezpečíme pre vás živý online prenos z konferencií, workshopov, športových či adrenalínových akcií, kultúrnych podujatí, diskusií, skrátka z akéhokoľvek eventu alebo udalosti, kde je prístupný internet a potrebujete, aby ju videlo viac ľudí, ako len tí šťastlivci priamo na mieste. 

Disponujeme silným technickým zázemím a niekoľkými rokmi praxe v oblasti live streamu v tých najextrémnejších podmienkach. Žiaden video streaming teda pre nás nie je problémom.

Online distribúciu videa pre obce, mestá a kraje prostredníctvom Youtube, Facebooku alebo vašej platformy s playerom zabezpečíme vašim divákom vrátane grafiky, ktorú vám vyrobíme na vyplnenie prestávok. Pre zhliadnutie live streamu spustíme samostatnú web stránku priamo s prehrávačom. Zasadnutie obecného zastupiteľstva, hlasovanie o VZN, predvolebná diskusia – toto všetko občania radi uvidia online. Prístup vieme ošetriť heslom prípadne video streaming ponúknuť online celej verejnosti.

V dnešnej dobe vloggerov a influencerov je potrebné byť stále online nielen na sociálnych sieťach. Máte kontent, ktorý chcete pustiť do sveta a nestačí vám Youtube kanál? Sme tu presne pre vás.

NAŠA PRÁCA
kontaktujte nás

Pravidelne zabezpečujeme prenosy na LED obrazovky z našich mobilných kamier aj kamier na statívoch – ideálne riešenie pre koncerty, konferencie, firemné večierky a akcie pre väčšie priestory. Z našej profesionálnej réžie pustíme okrem živých kamier aj vaše prezentácie alebo video vstupy – spoty, zvučky, animácie. Všetky kamery dokážeme zaznamenať a postrihať vám video – aftermovie z eventu alebo udalosti. Titulkovanie cudzojazyčných videí a samostatné nahrávanie zvuku je samozrejmé.

Medzištátne telemosty, telekonferencie, summity spojazdníme a spojíme ľudí z rôznych krajín. Live réžiou spustíme všetko, čo je potrebné pre dokonalý zážitok z live streamu online alebo na LEDkách. Čo nejde WiFi technológiou, to nakáblujeme. Naši kameramani sú vám k dispozícii aj na skúškach, kde máte možnosť výroby časozberov ideálnych pre zachytenie making off.

Nebránime sa ani live streamom z pravidelnej rannej porady, keď sa nie všetci vaši kolegovia môžu zúčastniť.

Produkty

MLV Videostream LiveStream S

LiveStream S:

Hotové riešenie pre menšie živé vysielanie. Prídeme priamo k vám s jednou kamerou, operátorom a zariadením na enkódovanie vysielania na Facebook, Youtube, Vimeo, Periscope alebo Twitter. Stačí keď nám na mieste vyzdielate internet s minimálnym pásmom odosielania 5Mbit/s. Akcia platí do 30.11.2018

V cene 299 € bez DPH sú zahrnuté:

  • 2,5 hod živého vysielania + skúšky 1,5 hod pred akciou
  • neobmedzený počet sledovateľov
  • výjazd v rámci Bratislavy
  • jedna kamera s obsluhou
mlv.sk-zivy-prenos-z-podujati-krabica-cenova-ponuka mlv.sk animacie video grafika reklamne studio ilustracia

LiveStream M:

Živé vysielanie pre menšie akcie, ktoré si vyžadujú kamerový strih z dvoch vstupov a profesionálnu video réžiou. Obsluhu zabezpečujú dvaja kameramani a video technik. Pre kvalitný stream potrebujeme internet s minimálnym pásmom odosielania 5Mbit/s. Požiadajte o cenovú ponuku a nezáväzne si zarezervujte termín.

Pošlite nám vašu predstavu.

mlv.sk-zivy-prenos-z-podujati-krabica-cenova-ponuka-moznost-L mlv.sk animacie video grafika reklamne studio ilustracia

LiveStream L:

Živé vysielanie pre väčšie akcie s vysokými požiadavkami na spracovanie. Odporúčame minimálne štyri kamery s obsluhou, prípadne kamerový žeriav. Do video réžie vieme pridať mediálny server s obsahom vytvoreným na mieru alebo priamo od klienta ako napríklad PowerPoint prezentácie, obrázky alebo videá. Živý prenos automaticky nahrávame z réžie, prípadne vieme po akcii spraviť krátky zostrih z kamier. Prenos môže byť verejný pre neobmedzené publikum alebo zašifrovaný pokiaľ ide o chránený obsah.

Pošlite nám vašu predstavu.

mlv.sk-zivy-prenos-z-podujati-krabica-cenova-ponuka mlv.sk animacie video grafika reklamne studio ilustracia

LiveStream MIX IT:

Potrebujete netradičné riešenie živého prenosu či už z pohľadu lokality alebo veľkosti akcie? Namixujeme počet kamier, obsluhu, média servery a ostatnú techniku presne podľa požiadaviek. Nemáte v mieste konania internet? Zabezpečíme ho cez operátorov prostredníctvom 4G sieti alebo využijeme satelitné pripojenie. Zorganizujte si s nami termín konzultácie a navrhneme čo najlepšie riešenie.

Pošlite nám vašu predstavu a čas stretnutia.

mlv.sk-tvorba-grafiky-obrazok-robot-png

Sme tu, aby sme podporili Vaše podnikanie!

Prostredníctvom kreatívnych nápadov, nových myšlienok a správneho riešenia.

Poďme do toho!