Potrebujete videostream?

Kontaktujte nás.

Pozrite si nás v akcii

Hľadáte videostreaming, či zabezpečenie živého prenosu z podujatí?

Zabezpečíme pre vás živý prenos z podujatí, konferencií, workshopov, športových či adrenalínových akcií, diskusií, skrátka z akéhokoľvek eventu alebo udalosti, kde je prístupný internet a potrebujete, aby ju videlo viac ľudí, ako len tí šťastlivci priamo na mieste. 

Disponujeme silným technickým zázemím a niekoľkými rokmi praxe v oblasti videostreamingu v tých najextrémnejších podmienkach. Žiaden živý prenos teda pre nás nie je problémom.

Online distribúciu videa pre obce, mestá a kraje prostredníctvom Youtube, Facebooku alebo vašej platformy s playerom zabezpečíme vašim divákom vrátane grafiky, ktorú vám vyrobíme na vyplnenie prestávok. Pre zhliadnutie videostreaming spustíme samostatnú web stránku priamo s prehrávačom. Zasadnutie obecného zastupiteľstva, hlasovanie o VZN, predvolebná diskusia – toto všetko občania radi uvidia online. Prístup vieme ošetriť heslom prípadne videostreaming ponúknuť online celej verejnosti.

V dnešnej dobe vloggerov a influencerov je potrebné byť stále online nielen na sociálnych sieťach. Máte kontent, ktorý chcete pustiť do sveta a nestačí vám Youtube kanál? Sme tu presne pre vás.

NAŠA PRÁCA
kontaktujte nás

Pravidelne zabezpečujeme živé prenosy z podujatí na LED obrazovky z našich mobilných kamier aj kamier na statívoch – ideálne riešenie pre koncerty, konferencie, firemné večierky a akcie pre väčšie priestory. Z našej profesionálnej video réžie pustíme okrem živých kamier aj vaše prezentácie alebo video vstupy – spoty, zvučky, animácie. Všetky kamery dokážeme zaznamenať a postrihať vám video – aftermovie z eventu alebo udalosti. Titulkovanie cudzojazyčných videí a samostatné nahrávanie zvuku je samozrejmé.

Medzištátne telemosty, telekonferencie, summity spojazdníme a spojíme ľudí z rôznych krajín. Živým prenosom z podujatí ukážeme divákom všetko, čo je potrebné pre dokonalý zážitok z videostreamingu vysielaného online alebo na LEDkách. Čo nejde WiFi technológiou, to nakáblujeme. Naši kameramani sú vám k dispozícii aj na skúškach, kde máte možnosť výroby časozberov ideálnych pre zachytenie making off.

Nebránime sa ani videostreamingu z pravidelnej rannej porady, keď sa nie všetci vaši kolegovia môžu zúčastniť.

Aké technické zabezpečenie na online prenos poskytujeme?

MLV Videostream LiveStream S

LiveStream S:

Hotové riešenie pre menší živý prenos. Prídeme priamo k vám s jednou kamerou, operátorom a zariadením na enkódovanie vysielania na Facebook, Youtube, Vimeo, Periscope alebo Twitter. Stačí keď nám na mieste vyzdielate internet s minimálnym pásmom odosielania 5Mbit/s. Akcia platí do 30.04.2019

V cene 299 € bez DPH sú zahrnuté:

  • 2,5 hod živého vysielania + skúšky 1,5 hod pred akciou
  • neobmedzený počet sledovateľov
  • výjazd v rámci Bratislavy
  • jedna kamera s obsluhou
mlv.sk-livestream-vysielanie-na-zivo-krabica

LiveStream M:

Živý prenos pre menšie akcie, ktoré si vyžadujú kamerový strih z dvoch vstupov a profesionálnu video réžiu. Obsluhu zabezpečujú dvaja kameramani a video technik. Pre kvalitný videostreaming potrebujeme internet s minimálnym pásmom odosielania 5Mbit/s. Požiadajte o cenovú ponuku a nezáväzne si zarezervujte termín.

Pošlite nám vašu predstavu.

mlv.sk-livestream-vysielanie-na-zivo-krabica

LiveStream L:

Živý prenos pre väčšie akcie s vysokými požiadavkami na spracovanie. Odporúčame minimálne štyri kamery s obsluhou, prípadne kamerový žeriav. Do video réžie vieme pridať mediálny server s obsahom vytvoreným na mieru alebo priamo od klienta ako napríklad PowerPoint prezentácie, obrázky alebo videá. Živý prenos automaticky nahrávame z video réžie, prípadne vieme po akcii spraviť krátky zostrih z kamier. Prenos môže byť verejný pre neobmedzené publikum alebo zašifrovaný pokiaľ ide o chránený obsah.

Pošlite nám vašu predstavu.

mlv.sk-livestream-vysielanie-na-zivo-krabica

LiveStream MIX IT:

Potrebujete netradičné riešenie živého prenosu či už z pohľadu lokality alebo veľkosti akcie? Namixujeme počet kamier, obsluhu, média servery a ostatnú techniku presne podľa požiadaviek. Nemáte v mieste konania internet? Zabezpečíme ho cez operátorov prostredníctvom 4G sieti alebo využijeme satelitné pripojenie. Zorganizujte si s nami termín konzultácie a navrhneme čo najlepšie riešenie.

Pošlite nám vašu predstavu a čas stretnutia.

mlv.sk-tvorba-animacie-obrazok-robot-png

VIDEOSTREAMING PRE KAŽDÝ BIZNIS

Poďme do toho!