POTREBUJETE VIDEOPRODUKCIU NA VÁŠ
VIANOČNÝ VEČIEROK ??

Kontaktujte nás.

  CHCETE PROMO VIDEO
  Z VIANOČNÉHO VEČIERKA?

  A kto nie? Budete naň s kolegami spomínať celý rok alebo minimálne ešte zopár mesiacov. Dobrá vianočná párty sa nezaobíde bez poriadnych kostýmov, minimálne tematický dress code nie je na škodu, dymiacich drinkov, horúceho punču, perníkových mafínov a kvalitnej videoprodukcie, ktorá to celé zdokumentuje. Súťaž v zdobení vianočného stromčeka horiacimi sviečkami a podobné aktivity si samozrejme môžete od nás nechať natočiť tiež.

  mlv.sk-video-produkcia-banner-chcem-video-z-vianocneho-vecierka

  Čo k tomu ako videoprodukcia potrebujeme? Aby sme vám vedeli zabezpečiť promo video z vášho vianočného večierka prípadne z konferencie, ktorá sa týmto tematickým večierkom končí, potrebujeme vedieť termín konania a miestopočet kamier (prípadne skonzultujeme), program, ilustračné zábery a zábery na ľudí. Program je vlastne scenár, podľa ktorého bude videoprodukcia natáčať celý priebeh a následne ho zostriháme vo výsledné promo video. A samozrejme deadline potrebujeme vedieť už na úplnom začiatku, aby sme vám video zostrihali k príležitosti, na ktorú ho potrebujete použiť.

  mlv.sk-video-produkcia-ikonka-sviečka

  DÁTUM & MIESTO

  mlv.sk-video-produkcia-ikonka-kamera

  POČET KAMIER

  mlv.sk-video-produkcia-ikonka-darcek

  PROGRAM

  Pripravíme vám cenovú ponuku?

  Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

  +421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
  office@mlv.sk

   Potrebujete aj niečo navyše?

   Naša videoprodukcia a tím profesionálnych kameramanov natočí a postrihá prakticky čokoľvek. Vlastníme široké technické zázemie, preto máte prakticky neobmedzené možnosti. Vyrobíme vám na večierok video logozvučku či úvodnú animáciu k vašej projekcii alebo vám pripravíme celú projekciu na LED obrazovky. Ak máte chuť ponúknuť účastníkom aj pamiatku, ktorú si môžu odniesť okamžite, prinesieme vám na akciu fotostánok s pozadím podľa vášho výberu a samozrejme fotíme a tlačíme na mieste. Ak potrebujete kľúčovať pozadie, vymeniť ho za tematické grafiky, sme tu pre vás.

   NAŠA PRÁCA