Tlač 2018-11-26T14:13:14+00:00
Expresstlač Bratislava

Vytlačíme všetko, aj nemožné

Vytlačíme (a keď potrebujete, aj graficky pripravíme) brožúry, katalógy, letáky, rollupy, fotosteny, časopisy, hlavičkové papiere, obálky, vizitky, pozvánky, oznámenia, nálepky a reklamné predmety. Skrátka všetko, čím sa budete môcť pochváliť a odprezentovať. 

Papiere si vyberiete zo vzorkovníkov v tlačiarni, povrchové úpravy ako parciálny lak, hĺbkotlač a pod. sú vhodné pre ozvláštnenie vašich printov. Lesklé alebo matné lamino je fajn aj pre prípadné zvýšenie odolnosti vašej pozvánky alebo iného printu, pri ktorom predpokladáte náročnejšiu manipuláciu.

NAŠA PRÁCA
kontaktujte nás

Neštandardné zadanie?

Hľadáte agentúru, ktorá sa nezľakne vašej požiadavky a zároveň si nenájdete v maili kalkuláciu, ktorá by zaplatila štyrom Bali na mesiac? Práve ste ju našli! Každé neštandardné zadanie je pre nás výzvou, do ktorej sa vrháme s kopou entuziazmu a profesionálnym prístupom.

Náročný klient?

Potrebujete sa poradiť, nasmerovať, poprípade pomôcť s vaším nápadom? Máte vysoké nároky? Tak to má byť a na to sme tu – plní riešení pre vaše kampane a kreatívnych myšlienok pre zvýšenie povedomia o vašej značke alebo predaja vášho produktu či služby.

Včera bolo neskoro?

Ostáva vám posledný týždeň na realizáciu alebo odovzdanie projektu? Žiadny strach, na stresové situácie sme veľmi dobre adaptovaní. Nič nás nezastaví pred dokončením vášho zadania. Aj vy máte právo byť pod stresom a my ho v pohode odfiltrujeme.

mlv.sk-tvorba-grafiky-obrazok-robot-png

Sme tu, aby sme podporili Vaše podnikanie!

Prostredníctvom kreatívnych nápadov, nových myšlienok a správneho riešenia.

Poďme do toho!