Potrebujete tlač?

Kontaktujte nás.

Expresstlač Bratislava

V našom print centre vytlačíme všetko, aj nemožné

Zabezpečíme vám (a keď potrebujete, aj graficky pripravíme) tlač letákov, brožúry, katalógy, rollupy, fotosteny, časopisy, hlavičkové papiere, obálky, vizitky, pozvánky, oznámenia, nálepky a reklamné predmety. Skrátka všetko, čo môžeme zaradiť do reklamnej tlače, a čím sa budete môcť pochváliť a odprezentovať. 

Papiere si vyberiete zo vzorkovníkov v print centre, povrchové úpravy ako parciálny lak, hĺbkotlač a pod. sú vhodné pre ozvláštnenie vašej reklamnej tlače. Lesklé alebo matné lamino je fajn aj pre prípadné zvýšenie odolnosti vášho tlačeného letáku, pozvánky alebo iného printu, pri ktorom predpokladáte náročnejšiu manipuláciu.

NAŠA PRÁCA
kontaktujte nás

Neštandardné zadanie?

Hľadáte agentúru, ktorá sa nezľakne vašej požiadavky a zároveň si nenájdete v maili kalkuláciu, ktorá by zaplatila štyrom Bali na mesiac? Práve ste ju našli! Každé neštandardné zadanie je pre nás výzvou, do ktorej sa vrháme s kopou entuziazmu a profesionálnym prístupom.

Náročný klient?

Potrebujete sa poradiť, nasmerovať, poprípade pomôcť s vaším nápadom? Máte vysoké nároky? Tak to má byť a na to sme tu – plní riešení pre vaše kampane a kreatívnych myšlienok pre zvýšenie povedomia o vašej značke alebo predaja vášho produktu či služby.

Včera bolo neskoro?

Ostáva vám posledný týždeň na realizáciu alebo odovzdanie projektu? Žiadny strach, na stresové situácie sme veľmi dobre adaptovaní. Nič nás nezastaví pred dokončením vášho zadania. Aj vy máte právo byť pod stresom a my ho v pohode odfiltrujeme.

TLAČ PRE KAŽDÝ BIZNIS

Poďme do toho!