POTREBUJETE OBSAH NA LEDKU?

A kto nie? Budete naň s kolegami spomínať celý rok alebo minimálne ešte zopár mesiacov. Dobrá Halloweenska párty sa nezaobíde bez poriadnych kostýmov, kreatívnych masiek, dymiacich drinkov a hrôzostrašných koláčov. Hod vyrezanou tekvicou namiesto bowlingovou guľou a podobné aktivity si samozrejme môžete od nás nechať natočiť tiež.

Čo k tomu potrebujeme? Aby sme vám vedeli zabezpečiť natáčanie na vašom halloweenskom večierku prípadne na konferencii, ktorá sa týmto tematickým večierkom končí, potrebujeme vedieť termín konania a miesto, počet kamier (prípadne skonzultujeme), program, ilustračné zábery a zábery na crowd. Program je vlastne scenár, podľa ktorého budete zrejme chcieť natáčať a zostrihať aftermovie. A samozrejme deadline potrebujeme vedieť už na úplnom začiatku, aby sme vám video zostrihali k príležitosti, na ktorú ho potrebujete použiť.

DÁTUM & MIESTO

POČET KAMIER

PROGRAM

Potrebujete aj niečo navyše?

Náš tím profesionálnych kameramanov natočí a postrihá prakticky čokoľvek. Vlastníme široké technické zázemie, preto máte prakticky neobmedzené možnosti. Vyrobíme vám na večierok video logo, zvučku či úvodnú animáciu k vašej projekcii alebo vám pripravíme celú projekciu na LED obrazovky. Ak máte chuť ponúknuť účastníkom aj pamiatku, ktorú si môžu odniesť okamžite, prinesieme vám na akciu fotostánok s pozadím podľa vášho výberu a samozrejme fotíme a tlačíme na mieste. Ak potrebujete kľúčovať pozadie, vymeniť ho za tématické grafiky, sme tu pre vás.

NAPÍŠTE NÁM

Prečo MLV?

Lebo s našimi skúsenosťami to máte spoľahlivo, bez stresu a môžete si nerušene užívať zábavu a venovať sa kolegom či klientom.

Tím profesionálnych kameramanov

Široké technické zázemie

Doplnkové služby

kontaktujte nás
NAŠA PRÁCA