POTREBUJEM ANIMOVANÉ VIDEO

Uvažovali ste už nad tým, ako efektívnejšie spropagovať váš produkt alebo službu?

Animované videá sa dobre zdieľajú, podľa žánru a zamerania buď niečo naučia a pobavia, alebo ukážu postup a vysvetlia, ale hlavne zvýšia povedomie o vašej značke. 

 

Ilustrácie do našich videí vyrábame na mieru podľa požiadaviek a potrieb klienta. Ilustrované video na prvý pohľad zaujme a naučí vašich zamestnancov, ako správne pristupovať k zákazníkom a zvýšiť tak váš predaj.

vzkrieste váš Youtube kanál

vyrobiť nový TV spot

vytvorte sponzorský odkaz

Ste tu správne.

Náš tím profesionálnych kameramanov natočí a postrihá prakticky čokoľvek. Vlastníme široké technické zázemie, preto máte prakticky neobmedzené možnosti. Ak potrebujete kľúčovať pozadie, sme tu pre vás. Vyrobíme vám videologo, zvučku či úvodnú animáciu k relácii.

Prečo MLV?

Vlastníte výrobu a chcete ukázať ľuďom benefity vašich produktov? Vyrobíme vám „how it’s made” video priamo z vašej „kuchyne“ a hneď budete vašim zákazníkom bližšie a vášmu produktu budú oveľa viac dôverovať.

Vlastníte výrobu a chcete ukázať ľuďom benefity vašich produktov? Vyrobíme vám „how it’s made” video priamo z vašej „kuchyne“ a hneď budete vašim zákazníkom bližšie a vášmu produktu budú oveľa viac dôverovať.

tím profesionálnych kameramanov

široke technické zázemie

prakticky neobmedzené možnosti

kontaktujte nás
NAŠA PRÁCA