Canon

Pre značku Canon vymýšľame marketingové aktivity, stratégie, pripravujeme tvorbu grafiky, webové a portálové riešenia, promo videá a animované videá už niekoľko rokov. Táto značka je etablovaná na slovenskom trhu ako kvalitný výrobca fotoaparátov, objektívov a tlačiarní.

Niektoré z mnohých akcií, na ktorých môžete vidieť Canon

Pre spoločnosť Canon nakupujeme mediálny priestor, vyrábame promo video kontent, tlačíme letáky a iné propagačné materiály a vytvárame nové vzťahy v rámci externej spolupráce s influencermi a bloggermi

Kampaň Originálny spotrebný materiál Canon

Tlačiarne Canon sú 100% kompatibilné len s originálnym spotrebným materiálom – atramentmi Canon, a touto informáciou nedisponuje široká verejnosť. Používaním „fejkových” atramentov sa tlačiareň veľmi rýchlo zničí, ale ľudia ich nakupujú, lebo sú o trochu lacnejšie. Naša kampaň vysvetľuje ľudským spôsobom, ako to funguje a motivuje ľudí k nákupu originálnych atramentov, aby svoju tlačiareň „zachránili”. Marketingové aktivity a teda celková kampaň je podporená sériou animovaných videí, web grafikou, bannermi umiestnenými v médiách a tiež printami.

Fotostena na akciách Canon

Na každej akcii máte možnosť využiť foto stánok od spoločnosti Canon s eventovým fotografom, ktorý fotí vašich hostí, hosteskou, ktorá tlačí a rozdáva vašim hosťom fotky na pamiatku, poslednými novinkami z radu tlačiarní Canon a reklamnými predmetmi Canon. Máte tiež možnosť využiť na mieru vytvorenú grafiku pre vaše podujatie, ktorú vám v podobe fotosteny vyrobíme aj vytlačíme. Ak chcete, aby to bolo naozaj ono, vyrobíme vám na akciu aj rekvizity podľa vašej témy, prípadne si môžete vybrať z tých, ktoré máme k dispozícii. Pri tlači fotiek je možné kľúčovať pozadie, použiť titulku časopisu alebo brandovať fotku vašou značkou. Máme exteriérové aj interiérové riešenie stánku a veľa šťastných ľudí, čo si takúto spomienku od nás odniesli, vďaka eventovému fotografovi, ktorý vaše podujatia zveční.

Grafika Canon

Propagácii značky Canon sa venujeme už niekoľko rokov, spracovávame množstvo vytvorenej grafiky pre printové aj internetové použitie a pre množstvo distribútorských B2B aj B2C kanálov. Vytvárame obratové kampane, hľadáme vhodné motivačné nástroje na podporu predaja, nakupujeme darčeky k rôznym produktom.

Canon rekvizity

Každý event si vyžaduje špecifický prístup a preto sme zabezpečili tvorbu grafiky pre rekvizity, ktoré osviežia každú fotku a potom každú nástenku. Od svadby až po maratón sa rád odfotí každý, kto si chce domov odniesť večnú spomienku. Fotopapier Canon s tlačou originálnymi atramentami Canon vraj vydrží v albume 100 rokov (podpultová info priamo od Canonu).

Canon foto stánok

Canon foto stánok nesmie chýbať na žiadnej akcii, na ktorej chcete zákazníkom ponúknuť nezabudnuteľný zážitok a chcete, aby si ho uchovali v pamäti. Vždy sa spája s profesionálnym eventovým fotografom a spoľahlivou hosteskou.

Stojan na tlačiareň Canon

Jedným z našich neštandardných POS riešení je aj druhá edícia stojanu pre Canon – ekologická a z kartónu. Stojan bol určený do predajní pod novinky z atramentových a laserových edícií.

Vernostný program Canon

Ďalšie marketingové aktivity, ktoré robíme pre Canon sa spájajú so zákazníkmi B2B platformy eD system a.s., pre ktorých prevádzkujeme vernostný klub v spolupráci so spoločnosťou Canon. Program ponúka množstvo výhod v podobe výmeny nazbieraných bodov za nákup produktov Canon v distribučnej sieti za darčeky. Pre tento vernostný program zabezpečujeme aj tvorbu grafiky, aby bola webová stránka aktuálna a zaujímavá.

Eventy, večierky a školenia

Spoločnosť Canon sa dynamicky rozvíja a stále prichádza na trh s novými produktami, preto je nevyhnutné organizovať školenia pre predajcov v oblasti retailu aj distribúcie. Naše marketingové aktivity siahajú až do oblasti organizovania školení so zaujímavým večerným programom a eventy podporujúce značku Canon.

Cloud apps: Irista a Life cake

Staráme sa o marketingové aktivity a propagáciu cloudových aplikácií, ktoré zachytávajú príbeh dieťaťa od narodenia alebo v prípade aplikácie Irista celoživotné spomienky ukladajú do digitálneho sveta. Spolupracujeme s mienkotvornými influencermi a bloggermi ako je Gogo, Mária Čírová, Lucia Sládečková, Temné kecy, Kristína Farkašová a mnoho ďalších 🙂 .

Páčil sa ti článok? Nezabudni ho zdieľať so svojimi priateľmi.

Potrebujete usporiadať alebo nafotiť event?

Zavolajte alebo napíšte e-mail a my vám čo najskôr pošleme ponuku na mieru.

+421 903 212 220 alebo +421 903 631 623
office@mlv.sk