Canon 2018-07-18T12:15:35+00:00

Project Description

Pre značku Canon vytvárame marketingové stratégie, grafiku, webové a portálové riešenia, videá a animácie už niekoľko rokov. Táto značka je etablovaná na slovenskom trhu ako kvalitný výrobca fotoaparátov, objektívov a tlačiarní.

Niektoré z mnohých akcií, na ktorých môžete vidieť Canon

Pre spoločnosť Canon plánujeme a realizujeme marketingové aktivity, nakupujeme mediálny priestor, vyrábame video kontent, grafiku, tlačíme propagačné materiály a vytvárame nové vzťahy v rámci externej spolupráce s influencermi a bloggermi. A robíme ešte celú kopu ďalších vecí spojených s propagáciou tejto kvalitnej značky.

Marketing manažér 100%
Projekt manažér 95%
Grafik 80%
Fotograf 73%

Kampaň Originálny spotrebný materiál Canon

Tlačiarne Canon sú 100% kompatibilné len s originálnym spotrebným materiálom – atramentami Canon, a touto informáciou nedisponuje široká verejnosť. Používaním „fejkových” atramentov sa tlačiareň veľmi rýchlo zničí, ale ľudia ich nakupujú, lebo sú o trochu lacnejšie. Naša kampaň vysvetľuje ľudským spôsobom, ako to funguje a motivuje ľudí k nákupu originálnych atramentov, aby svoju tlačiareň „zachránili”.

Kampaň je podporená sériou animovaných videí, imidžovým webom, bannermi umiestnenými v médiách a tiež printami.

Marketingový manažér 100%
Projekt manažér 83%
Ilustrátor 89%
Animátor 92%

Fotostena na akciách Canon

Na každej akcii máte možnosť využiť foto stánok od spoločnosti Canon s fotografom, ktorý fotí vašich hostí, hosteskou, ktorá tlačí a rozdáva vašim hosťom fotky na pamiatku, poslednými novinkami z radu tlačiarní Canon a reklamnými predmetmi Canon. Máte tiež možnosť využiť na mieru pripravenú grafiku pre vaše podujatie, ktorú vám v podobe fotosteny vyrobíme aj vytlačíme. Ak chcete, aby to bolo naozaj ono, vyrobíme vám na akciu aj rekvizity podľa vašej témy, prípadne si môžete vybrať z tých, ktoré máme k dispozícii. Pri tlači fotiek je možné kľúčovať pozadie, použiť titulku časopisu alebo brandovať fotku vašou značkou. Máme exteriérové aj interiérové riešenie stánku a veľa šťastných ľudí, čo si takúto spomienku od nás odniesli.

Grafika Canon

Propagácii značky Canon sa venujeme už niekoľko rokov, spracovávame množstvo grafiky pre printové aj internetové použitie a pre množstvo distribútorských aj B2C kanálov. Vytvárame obratové kampane, hľadáme vhodné motivačné nástroje na podporu predaja, nakupujeme darčeky k rôznym produktom.

Canon rekvizity

Každý event si vyžaduje špecifický prístup a preto sme vyrobili rekvizity, ktoré osviežia každú fotku a potom každú nástenku. Od svadby až po maratón sa rád odfotí každý, kto si chce domov odniesť večnú spomienku. Fotopapier Canon s tlačou originálnymi atramentami Canon vraj vydrží v albume 100 rokov (podpultová info priamo od Canonu).

Canon foto stánok

Canon foto stánok nesmie chýbať na žiadnej akcii, na ktorej chcete zákazníkom ponúknuť nezabudnuteľný zážitok a chcete, aby si ho uchovali v pamäti.

Stojan na tlačiareň Canon

Jedným z našich neštandardných POS riešení je aj druhá edícia stojanu pre Canon, ktorá bola ekologická a z kartónu. Stojan bol určený do predajní pod novinky z atramentových a laserových edícií.

Vernostný program Canon

Pre zákazníkov B2B platformy eD‘ system Slovakia s.r.o. prevádzkujeme vernostný klub v spolupráci so spoločnosťou Canon. Program ponúka množstvo výhod v podobe výmeny nazbieraných bodov za nákup produktov Canon v distribučnej sieti za darčeky.

Eventy, večierky a školenia

Spoločnosť Canon sa dynamicky rozvíja a stále prichádza na trh s novými produktami, preto je nevyhnutné organizovať školenia pre predajcov v oblasti retailu aj distribúcie. Organizujeme školenia so zaujímavým večerným programom a eventy podporujúce značku Canon.

Cloud apps Irista a Life cake

Staráme sa o marketing a propagáciu cloudových aplikácií, ktoré zachytávajú príbeh dieťaťa od narodenia alebo v prípade aplikácie Irista celoživotné spomienky ukladajú do digitálneho sveta. Spolupracujeme s mienkotvornými influencermi a bloggermi ako je Gogo, Mária Čírová, Lucia Sládečková, Temné kecy, Kristína Farkašová a mnoho ďalších (: