O MLV 2018-10-16T16:49:12+00:00

KTO SME A ČO ROBÍME

Od „obyčajnej” výroby animovaného loga cez video stream parkúru až po virtuálnu realitu sme sa vyjašili na každom zadaní, ktoré u nás zaparkovalo. Niektoré projekty boli dosť neobvyklé a niektoré v extrémnych podmienkach, ale vždy bolo úžasné vidieť ich úspešný finish. Keď si to situácia vyžaduje, na projektoch kooperujeme s ďalšími agentúrami a sme súčasťou väčšieho tímu. Máme to šťastie, že robíme to, po čom sme vždy túžili. Každý z tímu má jedinečnú osobnosť a naše schopnosti ako kolieska v hodinkách do seba perfektne zapadajú.

S našimi klientami máme dlhoročné dobré vzťahy, ktoré už nie sú len o zadaní a o výsledku, sú o briefe pri káve a koláčiku, o korektúrach pri dobrom víne a o spokojnom klientovi. Za takmer 10 rokov na scéne sme si prešli niektorými kurióznymi korporátnymi identitami, rôznymi filmárskymi zážitkami, naše koptéry natočili zo vzduchu niekoľko miest, mostov a festivalov, prevádzkovali sme vlastnú internetovú televíziu pre mladých s fokusom na hudbu a life style. Sme plní skúseností, ktoré zhodnocujeme na každom ďalšom projekte a dávame do toho všetko. Nezbierame ocenenia, za nás hovorí naša práca a spokojní klienti.

Dostaneme vašu značku medzi ľudí a urobíme z nich vašich spokojných zákazníkov.

Ponúkame služby určené na propagáciu vašej značky, obchodu, služby, produktu – od výroby loga cez kompletné grafické služby cez výrobu TV alebo rádio spotu, videa na cover na vašom Facebooku, až po online video streaming alebo nákup mediálneho priestoru. Najväčšia časť našich klientov spadá do dvoch hlavných oblastí nášho celkového zamerania – ilustrácia + animácia a video + live stream. 

0
Nakreslených postavičiek
0
Šálok kávy
0
Vytlačených fotiek
0
Zjedených Chana masala

Náš tím

Nora

majiteľ/kreativa

Peťo

majiteľ/obchod

Adam

animátor/postprodukcia

Gogi

animátor/postprodukcia

Ondrík

kameraman

Miro

videotechnik/live stream

Veronika

marketing

Eva

grafická dizajnérka/ilustrátorka

Tono

externý fotograf/kameraman

Chili

terapeut

Kreslíme

v každej situácií, každý deň, každú minútu až dokonca sekundu! A ešte aj v noci!

Animujeme

hocikoľko fps. Rýchlosť prenosu našich myšlienok počas výrobného procesu je warp 9.

Točíme

prispôsobíme sa každému zadaniu a každému klientovi, a to za každého počasia a dopravnej situácie.

MLV Robotík

Sme tu, aby sme podporili Vaše podnikanie!

Prostredníctvom kreatívnych nápadov, nových myšlienok a správneho riešenia.

Poďme do toho!