[fusion_tabs design=“clean“ layout=“horizontal“ justified=“yes“ backgroundcolor=““ inactivecolor=““ bordercolor=““ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ class=““ id=““][fusion_tab title=“Animácia“ icon=““]

Animované videá sa dobre zdieľajú, pobavia a hlavne zvýšia povedomie o vašej firme. Ilustrované video na prvý pohľad zaujme a naučí vašich zamestnancov, ako pristupovať k zákazníkom.

[/fusion_tab][fusion_tab title=“Grafika“ icon=““]

Kreatívne vyrobíme katalógy, založíme noviny, navrhneme brožúry, billboardy, bannery na web, letáky, infografiku, ale aj vašu korporátnu identitu či dizajn manuál a nové logo. Čo treba, to nakreslíme. Všetky grafické práce sú originál a vo vektorovej grafike.

[/fusion_tab][fusion_tab title=“Livestream“ icon=““]

Zabezpečíme pre vás živý prenos z konferencií, športových, adrenalínových akcií, kultúrnych podujatí. Nebránime sa ani live streamom z pravidelnej rannej porady či poobedného posedenia pri čaji (kávu a čaj totiž milujeme).

[/fusion_tab][fusion_tab title=“Video“ icon=““]

Minútove video povie viac ako dve strany plné textu. Využite video a postprodukčné služby: konferencie, firemné večierky, športové, kultúrne, VIP akcie, video marketing, videokonferencie, TV spoty, strih videa, festivaly,…

[/fusion_tab][fusion_tab title=“Marketing“ icon=““]

Pripravíme pre vás online, off-line reklamnú kampaň, zorganizujeme firemný večierok, vymyslíme odmeňovací program pre vašich zákazníkov. Dokážeme sa popasovať so všetkým a tešíme sa na nové výzvy!

[/fusion_tab][fusion_tab title=“Foto“ icon=““]
mlv.sk-fotograf-na-konferenciu-infografika-fotografovanie

Nafotíme všetky momenty, ktoré si chcete uchovať v pamäti: eventy, športové, kultúrne akcie, VIP večierky, portréty,.. Vašich klientov či zamestnancov potešíme aj tlačením fotiek priamo na evente.

[/fusion_tab][fusion_tab title=“Tlač“ icon=““]

Zaručujeme vysokokvalitnú tlač na všetky typy papierov. Vytlačíme brožúry, katalógy, letáky, noviny, časopisy, hlavičkové papiere, obálky, vizitky, pozvánky, oznámenia, pozvánky, oznámenia a reklamné predmety. Všetko, čím sa budete môcť pochváliť.

[/fusion_tab][/fusion_tabs]

Neštandardné zadanie?

Hľadáte agentúru, ktorá sa nezľakne vašej požiadavky a zároveň si nenájdete v maili kalkuláciu, ktorá by zaplatila štyrom Bali na mesiac? Práve ste ju našli! Každé neštandardné zadanie je pre nás výzvou, do ktorej sa vrháme s kopou entuziazmu a profesionálnym prístupom.

Náročný klient?

Potrebujete sa poradiť, nasmerovať, poprípade pomôcť s vaším nápadom? Máte vysoké nároky? Tak to má byť a na to sme tu – plní riešení pre vaše kampane a kreatívnych myšlienok pre zvýšenie povedomia o vašej značke alebo predaja vášho produktu či služby.

Včera bolo neskoro?

Ostáva vám posledný týždeň na realizáciu alebo odovzdanie projektu? Žiadny strach, na stresové situácie sme veľmi dobre adaptovaní. Nič nás nezastaví pred dokončením vášho zadania. Aj vy máte právo byť pod stresom a my ho v pohode odfiltrujeme.

ČO TOČÍME?

Showreel

ČO ANIMUJEME?

SHOWREEL
mlv.sk-tvorba-animacie-obrazok-robot-png

Sme tu, aby sme podporili Vaše podnikanie!

Prostredníctvom kreatívnych nápadov, nových myšlienok a správneho riešenia.

Poďme do toho!