PRENOSY NA LED OBRAZOVKY

Pravidelne zabezpečujeme prenosy na LED obrazovky z našich mobilných kamier aj kamier na statívoch – ideálne riešenie pre koncerty, konferencie, firemné večierky a akcie pre väčšie priestory. Z našej profesionálnej réžie pustíme okrem živých kamier aj vaše prezentácie alebo video vstupy – spoty, zvučky, animácie. Všetky kamery dokážeme zaznamenať a postrihať vám video – aftermovie z eventu alebo udalosti. Titulkovanie cudzojazyčných videí a samostatné nahrávanie zvuku je samozrejmé.

Medzištátne telemosty, telekonferencie, summity spojazdníme a spojíme ľudí z rôznych krajín. Live réžiou spustíme všetko, čo je potrebné pre dokonalý zážitok z live streamu online alebo na LEDkách. Čo nejde WiFi technológiou, to nakáblujeme. Naši kameramani sú vám k dispozícii aj na skúškach, kde máte možnosť výroby časozberov ideálnych pre zachytenie making off.

Nebránime sa ani live streamom z pravidelnej rannej porady, keď sa nie všetci vaši kolegovia môžu zúčastniť.

vzkrieste váš Youtube kanál

vyrobiť nový TV spot

vytvorte sponzorský odkaz

Ste tu správne.

Náš tím profesionálnych kameramanov natočí a postrihá prakticky čokoľvek. Vlastníme široké technické zázemie, preto máte prakticky neobmedzené možnosti. Ak potrebujete kľúčovať pozadie, sme tu pre vás. Vyrobíme vám videologo, zvučku či úvodnú animáciu k relácii.

Prečo MLV?

Vlastníte výrobu a chcete ukázať ľuďom benefity vašich produktov? Vyrobíme vám „how it’s made” video priamo z vašej „kuchyne“ a hneď budete vašim zákazníkom bližšie a vášmu produktu budú oveľa viac dôverovať.

Vlastníte výrobu a chcete ukázať ľuďom benefity vašich produktov? Vyrobíme vám „how it’s made” video priamo z vašej „kuchyne“ a hneď budete vašim zákazníkom bližšie a vášmu produktu budú oveľa viac dôverovať.

tím profesionálnych kameramanov

široke technické zázemie

prakticky neobmedzené možnosti

kontaktujte nás
NAŠA PRÁCA